انواع کاغذ مورد استفاده در تولید ساک دستی کاغذی

انواع کاغذ ساک دستی

کاغذ ها سایز، نوع و ضخامت های متفاوتی دارند و در نتیجه همین تفاوت هایی که میان انواع مختلف کاغذ ها وجود دارد باعث می شود که انتخاب نمونه مناسب برای تولید ساک های کاغذی کمی پیچیده تر شود. با شناخت انواع کاغذ های موجود می توان راحت تر متوجه تفاوت ساک های کاغذی شد.

یک نمونه از کاغذ های موجود، کاغذ های باند هستند. این کاغذ ها دوام و مقاومت بالایی دارند و در نتیجه به دلیل همین مقاومت بالا می تواند گزینه مناسبی برای تولید پاکت نامه ها و روزنامه ها محسوب شوند.

کاغذ های دیگری نیز وجود دارند که ظاهر زیبا تری دارند. این کاغذ ها را اصطلاحا کاغذ های گلاسه می گویند که ظاهری شفاف و براق دارند و برای تولید انواع بروشور استفاده می شوند. انواع کاغذ های گلاسه همچنین برای تولید ساک کاغذی گلاسه نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نمونه های دیگری از کاغذ ها شامل انواع بازیافتی هستند. این نمونه ها را در دسته کاغذ های دوستدار محیط زیست دسته بندی می کنند و قابلیت بازیافت و استفاده مجدد را دارند.

یک نمونه مقاوم و کاربردی کاغذ ها که برای تولید ساک کاغذی خرید مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ کرافت است که با آن ساک کاغذی کرافت را تولید می کنند. کاغذ های کرافت از سولفات خمیر پالپ تولید می شوند و در نتیجه میزان مقاومت آن ها بسیار بالا است.

کاغذ های کرافت تنوع بسیار زیادی دارند اما آن دسته از کاغذ هایی که سفید نشده اند را معمولا برای تولید انواع ساک های کاغذی و بسته بندی استفاده می کنند. رنگ ساک دستی کاغذی کرافت معمولا به رنگ قهوه ای است. این نوع کاغذ متداول ترین نوع کاغذی است که برای تولید ساک دستی تبلیغاتی از آن استفاده می شود.

ساک کاغذی 1 - انواع کاغذ مورد استفاده در تولید ساک دستی کاغذی

موارد استفاده ساک خرید کاغذی

ساک های خرید دستی که از جنس کاغذ هستند، تنوع بالایی دارند. هر یک از این موارد می توانند گزینه مناسبی برای یک برند یا محصول به خصوص باشد. معمولا صاحبان کسب و کار ها آن ها را متناسب با نوع سرویس یا محصولی که دارند سفارش می دهند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. در ادامه برخی از انواع ساک کاغذی خرید را معرفی می کنیم.

ساک خرید S.O.S

این دسته از ساک های کاغذی، کیسه هایی قهوه ای رنگ و ایستاده هستند و معمولا در سراسر جهان به عنوان کیسه هایی برای بسته بندی و حمل و نقل مواد غذایی، از جمله وعده های غذایی مانند ناهار مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مدرن تر این ساک های حمل مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها در رنگ های متنوع نیز در دسترس هستند.

ساک کاغذی برای مواد غذایی مانند نان

برخی از انواع این ساک های دستی کاغذی که بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و نانوایی ها از آن استفاده می کنند، دارای پوشش و ساختاری است که از مواد غذایی محافظت کند و بو و طعم نامطلوبی نیز به آن ها ندهد. این مدل ها اغلب فرم های بازیافتی کیسه های دستی محسوب می شوند و می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای کیسه های پلاستیکی در نظر گرفته شوند.

ساک دستی های تجاری

این دسته از ساک های کاغذی که تنوع بسیاری نیز دارند، در فروشگاه های مختلف برای خرید مورد استفاده قرار می گیرند. این ساک های کاغذی هم شامل ساک کاغذی کرافت می شوند و هم انواع ساک کاغذی گلاسه را شامل می شود. این ساک ها معمولا در فروشگاه ها برای فروش محصولات و بسته بندی آن ها برای مشتریان مورد استفاده قرار می گیرند.

این نمونه ها بسیار متنوع هستند. در مواردی طرح ساده آن ها فقط نام برند محصول یا نام فروشگاه را شامل می شود، در حالی که نمونه های دیگر ممکن است طرح و رنگ های بسیار متنوعی داشته باشد یا این که برای آن ها از نقش ها طرح های به خصوصی استفاده شود.

در مواردی نیز طرح و رنگ آن ها در بازه های زمانی به خصوصی متناسب با مناسبتی که آن زمان دارد، تغییر می کند. برای مثال این ساک ها در شب سال نو ممکن است طرح و رنگی متناسب با سال جدید داشته باشند و با آن مناسبت مطابقت داده شوند.

تولیدی ساکی دستی بگیران نیز در همین زمینه انواع ساک دستی کاغذی تبلیغاتی را تولید و عرضه می کند و فروشگاه ها و شرکت های مختلف می توانند طرح و مدل های مد نظر خود را سفارش دهند و ساک های دستی کاغذی را با هدف تجاری و کسب و کار فراهم آورند.

دستی کاغذی 300x188 - انواع کاغذ مورد استفاده در تولید ساک دستی کاغذی

استفاده از ساک های کاغذی برای تبلیغات و بازاریابی

یکی از موارد عمده استفاده از ساک های دستی از هر جنس و مدلی که باشند، کاربرد آن ها در زمینه تبلیغات و بازاریابی است. استفاده از انواع ساک دستی تبلیغاتی مزایای بسیار زیادی دارد و می تواند جزء بهترین استراتژی های بازاریابی و تبلیغات در نظر گرفته شود.

همه افراد و صاحبان کسب و کار ها همیشه به دنبال استفاده از راه کارهایی برای تبلیغات پر بازده هستند. این سود و بازدهی علاوه بر فروش بالا به مقرون به صرفه بودن هزینه های تبلیغات نیز مربوط می شود. در این خصوص استفاده از ساک دستی کاغذی تبلیغاتی یکی از بهترین مسیرهای تبلیغاتی محسوب می شود.

زمانی که بحث بازاریابی و تبلیغات به میان می آید، یک ساک کاغذی خرید، دیگر تنها یک ساک دستی نیست، بلکه ابزاری بسیار کاربردی برای تبلیغات است. کاربرد آن ها در واقع فرصتی است که به مشتریان این امکان را می دهد در عین استفاده از آن ها، نام برند شما را به صورت گسترده به نمایش عموم بگذارند.

این ساک های دستی از آن جایی که بسیار مقرون به صرفه و کاربردی هستند می توانند به خوبی با معیار های بازاریابی و تبلیغات شما همخوانی داشته باشند و قدرت بالایی در جلب نظر مشتریان شما خواهند داشت. علاوه بر این کاربرد ساک های تبلیغاتی باعث می شود تا برند شما برای مدت زمان طولانی در ذهن مشتریان استفاده کننده از آن ها بماند.

انواع ساک کاغذی - انواع کاغذ مورد استفاده در تولید ساک دستی کاغذی

آیا تنوع جنس ساک دستی در قیمت آن نیز موثر است؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، ساک های کاغذی از جنس های متفاوت کاغذ تهیه و تولید می شوند. این تنوع در جنس کاغذ به نوبه خود باعث تفاوت در قیمت آن ها نیز می شود. مقرون به صرفه ترین مدل های ساک های کاغذی، ساک کاغذی کرافت است.

انواع ساک کاغذی گلاسه یا نمونه های مات آن به طبع قیمت های بالاتری دارند. در این میان طرح های ساده و بدون رنگ به نسبت نمونه هایی که برای آن ها از رنگ بندی ها و طرح های متنوع استفاده شده است، قیمت مناسب تر و پایین تری دارد.

برخی نمونه های ساک های دستی کاغذی، در دسته نمونه های لوکس تر دسته بندی می شوند و قیمت بالاتری نیز دارند. این نمونه ها معمولا برای بسته بندی هدایای نفیس مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت ها و فروشگاه هایی که محصولات گران قیمتی را عرضه می کنند، معمولا برای بسته بندی خرید این محصولات، از بسته بندی ها و ساک های کاغذی لوکس تر استفاده می کنند.

برخی دیگر از ساک های دستی کاغذی نیز انواع بازیافتی هستند که در تولید آن ها از پوشش پنبه ای استفاده شده است. این نمونه های برگشت پذیر و دوستدار محیط زیست نیز کاربرد های مخصوص به خود را دارد و طرفداران خود را دارد.

با این حال، انتخاب و استفاده از انواع این ساک های دستی کاغذی به کاربرد و نوع کسب و کار مربوط می شود. بر حسب نیاز، استفاده و نوع محصول می توان به صرفه ترین و متناسب ترین ساک دستی را در بین انواع ساک دستی کاغذی تبلیغاتی انتخاب کرد و سفارش داد. سایت بگیران ارائه دهنده تمامی نمونه های درخواستی مشتریان است.

ساک دستی تبلیغاتی کاغذی 1 - انواع کاغذ مورد استفاده در تولید ساک دستی کاغذی

مزایا و معایب استفاده از ساک های کاغذی چیست؟

یکی از مزایا و موارد مهمی که استفاده و کاربرد این ساک ها را شاخص کرده است، قابلیت بازیابی و استفاده مجدد از آن ها است. خصوصا این که این ساک ها بر خلاف نمونه های پلاستیکی زیست تجزیه پذیر هستند و قابلیت بازیافت دارند. در نتیجه در دسته محصولات دوستدار محیط زیست قرار می گیرند و آسیب کم تری به محیط زیست وارد می کنند.

این ساک ها از آن جایی که جعبه ای شکل هستند، ساختاری ایستاده دارند و میتوان برای حمل و نقل و بسته بندی هر وسیله ای از آن ها استفاده کرد. با توجه به ساختاری که دارند برای منظور های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

از آن ها برای سمینار های تبلیغاتی، بسته بندی محصولات، خرید و اهداف تجاری و تبلیغات و بازاریابی استفاده می شود. جنس کاغذی این ساک ها این امکان را فراهم می کند تا به راحتی طرح و لوگوی مورد نظر خود را روی آن ها چاپ کنید و اهداف بازاریابی خود را به این طریق پیاده کرده و دنبال نمایید.

قیمت این ساک های کاغذی بسیار ارزان قیمت تر و به صرفه تر است. خصوصا اگر که خرید آن ها را به صورت عمده انجام دهید، بسیار مقرون به صرفه تر خواهند بود. برای استعلام قیمت خرید عمده انواع ساک های کاغذی، مانند ساک کاغذی کرافت و ساک کاغذی گلاسه، میتوانید به سایت بگیران مراجعه نمایید.

با این حال، این کیسه ها از آن جایی که از جنس کاغذ هستند، نمی توانند برای حمل و نقل مواد بسیار سنگین و تیز استفاده شوند و در این صورت ممکن است که ساک های دستی آسیب دیده و پاره شوند. البته، انواع مقاوم تر آن ها نیز در دسترس است.

در نهایت با توجه به مطالب ارائه شده در این مقاله می توان این طور استنباط کرد که این ساک های دستی می توانند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات باشند. انواع ساک دستی کاغذی تبلیغاتی، در صورتی که به بهترین شکل و با ساختاری زیبا برای بسته بندی محصولات در اختیار مشتریان قرار بگیرد، می تواند در جلب نظر مشتری و ارتقا جایگاه برند شما در بازار تاثیر بالایی داشته باشد.

5/5
مجید قرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =