تولید انواع ساک دستی پارچه ای نمونه کار تامین آندیا

بگیران تولید کننده انواع ساک تبلیغاتی

سفارش ساک دستی پارچه ای به سفارش تامین آندیا

اگر می خواهید ساک دستی مناسب برای کسب و کارتان را انتخاب کنید، به سراغ ساکی بروید که متناسب با کسب و کار شما باشد و مدت زمان بیشتری بتوانید از آن استفاده کنید. ساک های دستی، انواع مختلفی دارند و با الیاف متنوع تولید می شوند. شما می توانید یکی از گزینه های ساک پارچه ای، ساک برزنتی، ساک کاغذی، ساک کتان و… را برای مجموعه خود انتخاب کرده و از آن در مواقع مختلف استفاده کنید.

تامین آندیا با توجه به کیفیت بالای تولید، قیمت ایده آل و تعهد به زمان و وعده مشتریان بگیران را برای سفارش ساک پارچه ای تبلیغاتی خود انتخاب نموده است.

مزایای داشتن ساک دستی تبلیغاتی

 • ساک دستی پارچه ای را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتریان تقدیم کرد و با این کار، وفاداری آنها را نسبت به برند افزایش داد.
 • ساک تبلیغاتی، در ابعاد و طرح های دلخواه شما تولید می شود و شما می توانید با سلیقه و نظر خود، ساک تبلیغاتی با رنگ و ظاهر دلخواهتان را سفارش دهید.
 • ساک های دستی، از جمله لوازم بادوام و ماندگار است که تا مدتها قابل استفاده خواهند بود.
 • شما می توانید لوگوی برند و کسب و کار خود را روی ساک تبلیغاتی چاپ کنید و با این کار، تبلیغ برند خود را انجام دهید.
 • وقتی کسی از ساک دستی تبلیغاتی شما استفاده می کند، مدت زمان بیشتری برند شما را در مقابل دید مشتریان قرار می دهد و این کار، باعث بازاریابی و جذب مشتریان خواهد شد.
 • هزینه تولید و چاپ ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از سایر روش های تبلیغات و بازاریابی مانند پخش تراکت، نصب بیلبورد تبلیغاتی و… ارزان تر و موثرتر است. در نتیجه، شما می توانید با هزینه بسیار کم، این ساک های دستی را چاپ کرده و استفاده کنید و خیلی سریع، تاثیر فوق العاده این روش را مشاهده خواهید کرد.
 • دادن ساک های دستی پارچه ای  تبلیغاتی به مشتری، نشان دهنده احترام شما به مشتری است و برند تجاری شما را ارزشمندتر و خاص تر نشان می دهد.
 • در نمایشگاه ها و رویدادهای بزرگ می توانید از ساک دستی تبلیغاتی استفاده کنید تا افراد، محصولات شما را در آن ساک ها را قرار دهند و حضور برند شما را به دیگران اعلام کنند.
 • ساک دستی پارچه ای، جایگزی بسیار خوبی برای پلاستیک و ساک های نایلونی است و میزان تولید زباله و آسیب رسیدن به کره زمین را کاهش می دهد.
 • ساک دستی پارچه ای مانند ساک نایلونی مچاله نمی شود و شکل ظاهری خود را از دست نمی دهد. همچنین ساک پارچه ای قابل شستشو است و تا مدتها از آن می توان استفاده کرد.
 • ساک دستی تبلیغاتی، نوعی تبلیغات چریکی است؛ زیرا افراد در رفت و آمدها و در مکانهای مختلف از این ساک ها استفاده می کنند و برند شما را بیشتر در معرض دید قرار می دهند.

بگیران

ارائه بهترین قیمت در تولید ساک دستی تبلیغاتی

از آنجایی که هزینه تولید ساک دستی یا ساک تبلیغاتی(ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی آماده و… ) همیشه یکی از معضلات سفارش دهندگان بوده است، لذا قیمت مناسب در کنار کیفیت تولید نهایی محصول یکی از مهمترین اولویت های انتخاب یک گروه تولیدی می باشد.

ضمانت کیفیت در تولید ساک تبلیغاتی

 در دنیای امروز احترام به اعتمـــاد مشتریان یکی از وظایف بنگاه ها و تولید کنندگان می باشد، لذا گروه تولیدی بگیران کیفیت را وظیفه اصلی خود در مقابل اعتماد شما مشتریان عزیز می داند.

سهولت در سفارش انواع ساک دستی و ارسال به سرتاسر ایران

با توجه به پیشرفت های دنیای امروز و دغدغه های فراوان افراد در جوامع امروزی ما بهترین امکانات را فراهم آورده ایم که شما سفارش دهنده گرامی نیازی به صرف زمان زیاد جهت ثبت و پیگیری سفارش خود نداشته باشید، و بدانید که بگیران از لحظه شروع تولید تا تحویل کالا به شما با دقت بالا بر روند کار نظارت دارد.

در انتها بگیران با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با استفاده از بهترین نوع متریال و تنوع، این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات تولید انواع ساک خرید و تبلیغاتی با بهترین قیمت ارائه کند. شما می توانید از سایر بخش های وب سایت بگیران دیدن فرمایید تا با خدمات بیشتر ما آشنا شوید. یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۳۴۲۹ ما در ارتباط باشید.

0/5
arash1212