تولید ساک باکس بگ سوسال

تولید ساک پارچه ای باکس بگ

تولید ساک باکس بگ به سفارش شرکت سوسال

شرکت سوسال یکی از شرکت های فعال در صنعت تولید شیرآلات بهداشتی است که با به کارگیری دانش فنی، نیروهای متخصص و نظام های مدیریتی و مطابق سلایق مشتریان محصولات خود را بر اساس استاندارد های روز جهانی و ملی تولید میکند.

در این راستا چارچوب کلی اهداف کیفیتی سازمان به شرح زیر است:

افزایش رضایت مشتریان و تعریف کیفیت براساس خواسته های آنان،  توسعه و بهسازی منابع انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه های سازمان، فراهم کردن زیرساختهای سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز برای رشد و توسعه پایداربرقراری ارتباط موثر با ذی نفعان و گروه های برون سازمانی جهت پاسخگویی به مسئولیت اجتماعی سازمان تایید این مطالب :

 استاندارد ملی ۶۶۷۹ در تولید شیرآلات بهداشتی اهرمی، استاندارد ملی ۱۵۴۶ در تولید شیرآلات بهداشتی کلاسیک و شیرهای تکی، استاندارد ۲۰۰۸ -۹۰۰۱ iso از موسسه TUV بریتانیا، استاندارد ۲۰۰۰ -۹۰۰۱ iso از موسسه UKAS انگلستان، ضمانت ۷ ساله تعویض بدون قید شرط، خدمات پس از فروش ۱۵ ساله محصولاتجهت ارائه خدمات بهتر و افزایش کمی و کیفی تولید محصولات، این شرکت اقدام به توسعه واحد تولیدی خود در شهرک صنعتی عباس آباد با زیر بنای ۵۳۰۰ متر مربع نموده است.امیداست با همکاری و همیاری دوستان عزیز در جهت اعتلای اقتصاد کشورمان گام برداریم.

مزیت های استفاده از ساک پارچه ای باکس بگ

  • کیفیت پارچه عالی
  • چاپ بسیار با کیفیت
  • فضای مناسب برای استفاده
  • کیفیت دوخت بسیار عالی

photo 2018 07 22 14 50 56 - تولید ساک باکس بگ سوسال

photo 2018 07 04 18 10 46 - تولید ساک باکس بگ سوسال

32321 - تولید ساک باکس بگ سوسال

photo 2018 07 04 18 11 09 - تولید ساک باکس بگ سوسال

000335 - تولید ساک باکس بگ سوسال

بگیران

ارائه بهترین قیمت در تولید ساک دستی تبلیغاتی

از آنجایی که هزینه تولید ساک دستی یا ساک تبلیغاتی(ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی آماده و… ) همیشه یکی از معضلات سفارش دهندگان بوده است، لذا قیمت مناسب در کنار کیفیت تولید نهایی محصول یکی از مهمترین اولویت های انتخاب یک گروه تولیدی می باشد.

ضمانت کیفیت در تولید ساک تبلیغاتی

 در دنیای امروز احترام به اعتمـــاد مشتریان یکی از وظایف بنگاه ها و تولید کنندگان می باشد، لذا گروه تولیدی بگیران کیفیت را وظیفه اصلی خود در مقابل اعتماد شما مشتریان عزیز می داند.

سهولت در سفارش انواع ساک دستی و ارسال به سرتاسر ایران

با توجه به پیشرفت های دنیای امروز و دغدغه های فراوان افراد در جوامع امروزی ما بهترین امکانات را فراهم آورده ایم که شما سفارش دهنده گرامی نیازی به صرف زمان زیاد جهت ثبت و پیگیری سفارش خود نداشته باشید، و بدانید که بگیران از لحظه شروع تولید تا تحویل کالا به شما با دقت بالا بر روند کار نظارت دارد.

در انتها بگیران با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با استفاده از بهترین نوع متریال و تنوع، این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات تولید انواع ساک خرید و تبلیغاتی با بهترین قیمت ارائه کند. شما می توانید از سایر بخش های وب سایت بگیران دیدن فرمایید تا با خدمات بیشتر ما آشنا شوید. یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۳۴۲۹ ما در ارتباط باشید.

0/5
arash1212