تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی کتان یا ساک دستی متقال؟

ساک دستی کتان و ساک دستی متقال هر دو گزینه های خوبی برای انتخاب ساک دستی تبلیغاتی هستند. ولی با این وجود این دو محصول تفاوت هایی نیز با هم دارند. اما برای کسب و کار شما کدام یک مناسب تر است؟ ساک دستی کتان یا ساک دستی متقال؟

پارچه متقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است. پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و استحکام برای تولید ساک خرید یا ساک دستی تبلیغاتی بسیار مناسب است.متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود.

استحکام بالای ساک دستی متقال

پارچه متقال یکی از پارچه های پر کاربرد در منازل و همچنین در صنعت می باشد.  پارچه متقال به رنگ سفید در بازار موجود می باشد و در استحکام این پارچه ها درجه بندی های وجود دارد ، برای مثال پارچه متقال استفاده شده برای چادر از ضخامت بیشتری نسبت به متقالی که در کفش به کار برده شده است برخوردار است. این پارچه ها با استحکام خوب و قیمت پایینی که دارند مورد توجه در بسیاری از مصارف صنعتی قرار گرفته است . مورد کاربرد دیگر این پارچه ها با ضخامت کمتر  برای تشک ها استفاده می شود.

هرچقدر درصد نخ این پارچه های متقال بالاتر باشد به نسبت اضافه شدن درصد نخ و پنبه این پارچه قیمت نیز بالاتر می رود اما افزایش قیمت واقع به چشن نمی آید و می توان گفت که قیمت هایی بسیار عالی و قابل قبول برای پارچه های متقال در بازار ارائه شده است.

از این جهت این پارچه برای تولید ساک دستی بسیار مناسب می باشد و به لحاظ بافت و تار و پود پارچه بسیار بادوام وماندگار خواهد شد. قیمت ساک دستی متقال و کیفیت پارچه آن سبب شده که انتخاب بسیار مناسبی برای خرید یک ساک متفاوت و خاص و زیبا باشد.

  تفاوت ساک دستی متقال با ساک دستی کتان

متقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و جذب رطوبت برای گردگیری و نظافت منزل بسیار مناسب است. متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود. دوخت این پارچه بسیار راحت است.

پارچهٔ کتان از الیاف گیاه کتان تهیه می‌شود. این پارچه خنک است و قابلیت جدب آب بالایی دارد. کتان از زمان‌های دور برای پارچه بافی استفاده می‌شده است. از پارچه کتان برای تهیه محصولاتی از قبیل دستمال و پیش بند، حوله، رومیزی، ملافه کیف و کفش و لباس استفاده می‌شود.

ضخامت بیشتر کتان به نسبت متقال

پارچه کتان مورد استفاده در ساک دستی ضخامت بیشتری در مقابل پارچه متقال دارد. به همین دلیل قیمت ساک دستی کتان گران تر از ساک دستی متقال می باشد.

فروش ساك دستي متقال بخش مهمی از فعالیت مجموعه بگیران می باشد. جهت استعلام قیمت چاپ ساک دستی پارچه ای وسفارش آن می توانید با واحد فروش مجموعه بگیران تماس حاصل فرمایید.

ساک دستی کتان

تولید ساک دستی کتان با استفاده از پارچه مرغوب و بادوام که به نسبت پارچه متقال از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.این مدل از ساک دستی پارچه ای مناسب برای چرخه محیط زیست می باشد و در صورت افتادن در طبیعت قابل تجزیه می باشد.

مزایا این مدل از ساک پارچه ای

  • قابلیت چاپ بر روی پارچه
  • دوخت صنعتی
  • امکان تولید کاست
  • قابلیت تحمل وزن تا 15 کیلوگرم
  • دوست دار محیط زیست
  • قابل بازیافت
تولید ساک متقال و کتان ساک تبلیغاتی متقال
ساک تبلیغاتی کتان

پارچه کتان یا متقال درجه 1

قیمت ساک دستی کتان یا متقال به نسبت ساک دستی برزنتی یا سوزنی بالاتر می باشد. این مورد به دلیل گران تر بودن خود پارچه می باشدکه باعث می شود قیمت نهایی محصول بالاتر تمام شود.اما در نظر داشته باشید که این محصول در بین مدل های دیگر ساک دستی تبلیغاتی یا ساک دستی پارچه ای به مراتب خاص تر و چشمگیر تر می باشد.

لیست قیمت ساک دستی کتان یا ساک دستی متقال

جهت دریافت لیست قیمت ساک دستی متقال، ساک سوزنی و ساک دستی برزنتی  یا واتر می توانید با دفتر مجموعه بگیران تماس حاصل فرمائید، همکاران ما پس از دریافت اطلاعات سفارش شما و بررسی آن قیمت را در کوتاهترین زمان ممکن به شما اعلام می کنند.

ارسال رایگان ساک دستی کتان یا ساک دستی متقال سفارشات تیراژ 5 هزارعدد

سفارشات ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی شما در صورت سفارش بیش از5 هزار عدد به صورت رایگان تحویل می گردد.

طراحی لوگو برای چاپ و تولید ساک دستی

در صورتی که فایل با کیفیت وقابل استفاده برای چاپ ندارید، مجموعه بگیران به کمک متخصصان طراح، فایل شما را جهت استفاده برای چاپ آماده می کنند.

زمان تحویل سفارشات ساک دستی کتان یا متقال

سفارشات تولیدی و اختصاصی براساس اولویت سفارش از 5 روز کاری الی 15 روز کاری با توجه به تیراژ ساک دستی پارچه ای شما تحویل می گردد. سفارشات بیش از 20 هزار عدد حداقل زمان 15 الی 25 روز کاری و سفارشات بیش از 20 روز کاری با هماهنگی و بررسی میزان سفارش تحویل خواهد شد.

حداقل تعداد سفارش ساک پارچه ای کتان یا متقال

مجموعه بگیران ساک پارچه ای کتان یا متقال از تعداد حداقل 50 عدد را به فروش می رساند. در فروش تیراژ کم از 2 سایز

  • 30 * 40 * 10 3 طرف کاست

شما می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق تماس با دفتر مجموعه بگیران سفارش دهید و در کوتاهترین زمان سفارش خود را دریافت کنید. امکان سفارش ساک دستی در زمان محدود و با تیراژ پایین نیز در مجموعه بگیران وجود دارد. جهت  کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس  بگیرید.

تماس با بگیران
روز 21 تیر روز بدون نایلکس

ساک کتان یا متقال

تولید ساک متقال و کتان ساک تبلیغاتی متقال
ساک تبلیغاتی کتان
نمونه کار ساک دستی تبلیغاتی