رقابت بازاریابی محیطی برای تبلیغ طراحی

بسته بندی خلاقانه ساک خرید و تبلیغاتی

رقابت بازاریابی محیطی برای تبلیغ طراحی

تبلیغات محیطی برای ترویج محصول و خدمات شما در برخی از محیط های جغرافیایی خاص اثرگذاری بسیار خوبی دارد. هدف اصلی هر شرکتی، فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف ممکن است هر شرکت از روش های مختلفی برای شناسایی و فروش محصولات خود استفاده نماید.

یکی از مناسب ترین این روش ها تبلیغات محیطی است که با توجه به گستردگی سطح فروش و خدمات شرکت های مختلف در بازار های داخلی و یا خارجی می تواند تاثیرگذاری مناسب برای آگاهی مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت ها به آنها ارائه دهد.

هنگامی که یک پوستر، یاهر رسانه ای را برای یک مشتری طراحی می کنید، آیا در مورد جایی که آن ظاهر م یشود فکر می کنید.؟ در مورد فضا و محیطی که کاربر نهایی آن را با طراحی در نظر می گیرد یا با آن ارتباط برقرار می کند؟

بازاریابی محیطی یک نظم است که در آن محیط تبلیغات یا رسانه (کیسه خرید، بیلبورد، بسته بندی اتوبوس، ایستگاه اتوبوس) خلاقیت را شکل می دهد و آگهی ها را سرگرم کننده تر و تعاملی تر می کند.

تبلیغات محیطی اغلب در فضاهای عمومی نمایش داده می شوند و مصرف کنندگان را وادار می کند که به کار خود با همان برنامه روزانه  همیشگی ادامه دهند. موارد خلاقانه اغلب بیاد ماندنی هستند و محصول را برای مشتریان با خاطره ای خوب جلوه می دهند.

همواره برای استفاده از هر نوع تبلیغات روش های مخصوص و خاصی وجود دارد که با توجه به نوع تبلیغات و همچنین مکان مورد استفاده می توان از هر کدام از روش های موجود استفاده نمود.در نقاط مختلف جهان برای تبلیغات محیطی معمولاً از چهار روش و ابزار مختلف مانند بیلبورد، مبلمان شهری، وسایل حمل و نقل، سایر رسانه های محیطی استفاده می شود.

در زیر یک مجموعه از ۱۴ کمپین بازاریابی محیطی ارائه می شود. این کمپین ها باید تبلیغات طراحان گرافیک برای ایجاد طرح های جالب و تعاملی باشند.

12 800x599 - رقابت بازاریابی محیطی برای تبلیغ طراحی

13 - رقابت بازاریابی محیطی برای تبلیغ طراحی

14 - رقابت بازاریابی محیطی برای تبلیغ طراحی

0/5
arash1212
دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
  • ناشناس 30 دسامبر 2017 / 4:58 ق.ظ

    ممنون خیلی خوب بود

دیدگاه ها بسته شده.