زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی

زیر انداز تبلیغاتی مسافرتی

زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی

زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی گروه تولیدی بگیران از پارچه ی سوزنی می باشد. ابعاد این زیر انداز ۲ متر در ۱٫۵ متر بوده که از دو لایه ابر تشکیل شده است. رو و پشت کار پارچه ای سوزنی ۹۰ گرم شابلون خورده می  باشد.

زیر انداز تبلیغاتی با توجه به هزینه بسیار مناسب می تواند بازتاب تبلیغاتی خیلی خوبی برای شما داشته باشد، بررسی های به عمل آمده از واکنش افرادی که این محصول را به عنوان هدیه تبلیغاتی دریافت کرده اند با توجه به قیمت متناسب، نسبت به محصولات هم رده قیمت نشان داده است که رضایت بیشتری داشته اند. و در حفظ آن توجه بیشتری داشته اند.   bagiran picnic mat4 1 - زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی bagiran picnic mat3 1 - زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی bagiran picnic mat2 1 - زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی bagiran picnic mat 1 - زیر انداز مسافرتی تبلیغاتی

چرا بگیران

ارائه بهترین قیمت در تولید ساک دستی تبلیغاتی

از آنجایی که هزینه تولید ساک دستی یا ساک تبلیغاتی(ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی آماده و… ) همیشه یکی از معضلات سفارش دهندگان بوده است، لذا قیمت مناسب در کنار کیفیت تولید نهایی محصول یکی از مهمترین اولویت های انتخاب یک گروه تولیدی می باشد.

ضمانت کیفیت در تولید ساک تبلیغاتی

 در دنیای امروز احترام به اعتمـــاد مشتریان یکی از وظایف بنگاه ها و تولید کنندگان می باشد، لذا گروه تولیدی بگیران کیفیت را وظیفه اصلی خود در مقابل اعتماد شما مشتریان عزیز می داند.

سهولت در سفارش انواع ساک دستی و ارسال به سرتاسر ایران

با توجه به پیشرفت های دنیای امروز و دغدغه های فراوان افراد در جوامع امروزی ما بهترین امکانات را فراهم آورده ایم که شما سفارش دهنده گرامی نیازی به صرف زمان زیاد جهت ثبت و پیگیری سفارش خود نداشته باشید، و بدانید که بگیران از لحظه شروع تولید تا تحویل کالا به شما با دقت بالا بر روند کار نظارت دارد.

در انتها بگیران با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با استفاده از بهترین نوع متریال و تنوع، این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات تولید انواع ساک خرید و تبلیغاتی با بهترین قیمت ارائه کند. شما می توانید از سایر بخش های وب سایت بگیران دیدن فرمایید تا با خدمات بیشتر ما آشنا شوید. یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۳۴۲۹ با ما در ارتباط باشید.

0/5
arash1212
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =