ساک-دستی-برزنتی
تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی

تولید ساک برزنتی تبلیغاتی

در زمینه تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی یکی از ساک های پرطرفدار ، بنام ساک دستی برزنتی شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. ساک برزنتی به دلیل استحکام بالا، کیفیت چاپ خوب پارچه، مقاومت در برابر آب و نور خورشید ، جزو انواع ساک دستی تبلیغاتی پرکاربرد است.

پارچه واتر یا برزنت

  برزنت به دو صورت پنبه وپلی استر پنبه است .سایز بندی این پارچه درعرض های 100 تا 200 سانتی متر موجود می باشد در رنگ بندی فرمی ,سبز,قهوه ای ,خاکی، سفید، مشکی، سورمه ای  بنا به احتیاجات و سفارش از وزن 220 الی 740 گرم بر متر مربع موجود می باشد.

نام های یک لا نخ تا شش لا نخ است به صورت های برزنت خام ,برزنت موادی,برزنت آهاری , برزنت چاپی ,برزنت های خطی برای مصارف گوناگونی از جمله کاربرد های نظامی ,چتر,سایبان,خیمه,چادر,روکش کالا,روکش پالت,چادر اسکلتی (تونلی) روکش انواع وسایل کشاورزی ,خیمه اسکلتی ,روکش ضد آب انواع محصولات ,روکش کولر ,چادر وسایل نقلیه سنگین ,چادر مراسم عزاداری و هییت  و …

مزایای پارچه برزنت

مقاومت بالا در برابر نور خورشید و آب  استقامت کششی بالا  اقتصادی ترین پوشش فضاهای باز  برزنت موادی،برزنت ضد آب،برزنت مقاوم،برزنت شش لا  پارچه ای که بیشتر برای ساک دستی تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد یک لا نخ می باشد. که بطور معمول سایز 32 در 42 در 10 تحمل وزن 10 الی 12 کیلو گرم را دارا می باشد.

چرا استفاده از ساک برزنتی

ساک برزنتی به دلیل مقاومت بالای پارچه مورد استفاده اش برای تحمل وزن بالا در ساک دستی ها به چشم می خورد. و این مزیت باعث می گردد که مدت زمان و طول عمر این محصول به نسبت سایر محصولات مشابه در ساک پارچه ای بیشتر باشد .از پارچه واتر یا برزنتی برای تولید کیف و کوله مدرسه نیز استفاده می شود.

تحمل وزن در ساک پارچه ای برزنتی یا واتر

در صورتی که دوخت مناسب و دسته مناسب استفاده شود ساک دستی واتر یا برزنتی می تواند وزنی بین 8 الی 15 کیلو را تحمل کند.

رنگ بندی ساک دستی واتر یا برزنتی

رنگ های پرفروش و مورد استفاده در سفارش انواع ساک دستی برزنتی به این ترتیب هستند:

  • سفید
  • مشکی
  • سبز تیره
  • نقره ای یا طوسی
  • آبی کاربنی
  • سورمه ای
  • قرمز
  • زرد
  • نارنجی

حداقل تیراژ سفارش ساک دستی برزنتی یا واتر

حداقل سفارش این مدل ساک دستی 500 عدد می باشد.

ارسال رایگان ساک پارچه ای سفارشات تیراژ 5 هزارعدد

سفارشات ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی شما در صورتی که حداقل 5 هزار عدد باشد به صورت رایگان تحویل می دهیم. این تخفیف در ارسال فقط برای سفارشات تیراژ بالای پنج هزار عدد انجام می گردد.

طراحی لوگو برای چاپ ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

در صورتی که فایل با کیفیت وقابل استفاده در چاپ ندارید مجموعه ما با استفاده تخصص کارشناسان حرفه طراحی ، فایل شما را جهت استفاده برای چاپ آماده می کنند.

زمان تحویل سفارشات ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

سفارشات تولیدی و اختصاصی براساس الویت سفارش از 5 روز کاری الی 15 روز کاری با توجه به تیراژ ساک دستی پارچه ای شما تحویل می گردد. سفارشات بیش از 20 هزار عدد حداقل زمان 15 الی 25 روز کاری و سفارشات بیش از 20 روز کاری با هماهنگی و بررسی میزان سفارش تحویل خواهد شد.

لیست قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

جهت دریافت لیست قیمت ساک دستی متقال، ساک دستی پارچه ای سوزنی ، ساک دستی واتر یا برزنتی لطفا با دفتر مجموعه بگیران تماس حاصل فرمائید، همکاران ما پس از دریافت اطلاعات سفارش شما و بررسی آن قیمت را در کوتاهترین زمان ممکن خدمت شما اعلام میکنند

تماس با بگیران
تولید انواع ساک تبلیغاتی کاغذی و سوزنی
ساک برزنتی روز افزون
تولید انواع ساک تبلیغاتی سوزنی و پارچه ای

نمونه کارها

مشاهده نمونه کار تولید ساک پارچه ای

جهت مشاهده لطفا روی لینک کلیک نمائید.

0/5