ساک تبلیغاتی دوشی

تولید-ساک-دستی-دوشی
ساک دستی تبلیغاتی

انواع مدل های ساک پارچه ای دوشی

  • ساک پارچه ای سوزنی ( پارچه بافتینه / مهبافت / آکا / جلفا )
  • ساک پارچه ای کتان
  • ساک پارچه ی متقال
  • ساک پارچه ای واتر یا برزنت

ساک پارچه ای دوشی

این مدل ساک تبلیغاتی با استفاده بند بلند قابل استفاده بعنوان کیف یا ساک دوشی می باشد و برای حمل بارسنگین بجای استفاده از دستگیره میتوان از بند دوشی آن استفاده کرد.

چاپ ساک دستی پارچه ای دوشی

چاپ ساک دستی فوق به صورت سیلک انجام می گیرد. برای پارچه های سوزنی و برزنتی ، اما در ساک دستی کتان یا متقال از تکنیک چاپ به صورت اورینت استفاده می شود.

سیستم چاپ به صورت دستی می باشد اما در سفارشات تیراژ دار به صورت چاپ ماشینی یا فلکسو انجام می گیرد.که سرعت کار بیشترخواهد شد.

مزیت ساک پارچه ای به کیسه های پلاستیکی

کیسه های پلاستیکی با توجه به قیمت ارزان تری که به نسبت ساک های پارچه ای دارند اما با توجه به نتایج زیان باری که برای چرخه طبیعت و انسان ها ایجاد می کنند به زودی از چرخه تولید و استفاده خارج خواهند شد.

ساک دستی پارچه ای چند بار استفاده هستند و پس از حمل وزن زیاد تغییر شکل نمی دهند و چندین بار قابل استفاده هستند و شما می توانید تا مدت ها از آن استفاده ببرید. در صورتی که کیسه های پلاستیکی پس از یک یا 2 بار استفاده نهایتا از چرخه استفاده خارج شده و در بهترین حالت به سطل آشغال سرازیر می شوند . اما حالت بد آن رها شدن در طبیعت می باشد که این مورد به شدت در حال افزایش می باشد و نیاز به فرهنگ سازی دارد. رهاسازی کیسه های پلاستیکی در طبیعت باعث برهم زدن چرخه بازیافت و طبیعت می شود که این روند به شدت طولانی می باشدو باعث ایجاد آلودگی های زیست محیطی می گردد.

سایز مناسب و پرکاربرد در ساک پارچه ای تبلیغاتی

  • سایز 30 * 40 عمودی و افقی بهمراه کاست و بدون کاست
  • سایز 35 * 45 عمودی بهمراه کاست و بدون کاست
  • سایز 40 * 50 عمودی بهمراه کاست و بدون کاست

این سایز بندی ها جزو پرفروش ترین سایز های تولیدی در سفارش ساک دستی می باشند و بیشترین استفاده را در نمایشگاه ها، همایش ها، فروشگاه ها، ومراکز خرید دارند.

لیست قیمت ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

جهت دریافت لیست قیمت ساک دستی متقال، ساک دستی پارچه ای سوزنی ، ساک دستی واتر یا برزنتی لطفا با دفتر مجموعه بگیران تماس حاصل فرمائید، همکاران ما پس از دریافت اطلاعات سفارش شما و بررسی آن قیمت را در کوتاهترین زمان ممکن خدمت شما اعلام میکنند

ارسال رایگان ساک پارچه ای سفارشات تیراژ 5 هزارعدد

سفارشات ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی شما در صورتی که حداقل 5 هزار عدد باشد به صورت رایگان تحویل می دهیم. این تخفیف در ارسال فقط برای سفارشات تیراژ بالای پنج هزار عدد انجام می گردد.

طراحی لوگو برای چاپ ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

در صورتی که فایل با کیفیت وقابل استفاده در چاپ ندارید مجموعه ما با استفاده تخصص کارشناسان حرفه طراحی ، فایل شما را جهت استفاده برای چاپ آماده می کنند.

زمان تحویل سفارشات ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

سفارشات تولیدی و اختصاصی براساس الویت سفارش از 5 روز کاری الی 15 روز کاری با توجه به تیراژ ساک دستی پارچه ای شما تحویل می گردد. سفارشات بیش از 20 هزار عدد حداقل زمان 15 الی 25 روز کاری و سفارشات بیش از 20 روز کاری با هماهنگی و بررسی میزان سفارش تحویل خواهد شد.

تماس با بگیران
ساک تبلیغاتی روی دوش ساک رو دوشی - ساک تبلیغاتی دوشی
ساک تبلیغاتی روی دوش ساک رو دوشی - ساک تبلیغاتی دوشی