ساک تبلیغاتی کتان

ساک دستی متقال یا کتان

 

ساک دستی با کاربرد های مختلفی که دارند در جنس های متفاوتی تولید و عرضه می شوند. تفاوت اصلی ساک دستی در جنس مواد اولیه ای است که برای تولید آن ها استفاده می شود. در این بین یکی از کاربردی ترین مدل ها که برای مدت زمان های طولانی مدت تری نیز استفاده می شوند، آن دسته از ساک هایی هستند که ماده اولیه آن ها پارچه های مختلف است.

ساک دستی پارچه ای نیز به نوبه خود، دارای تنوع هستند. پارچه های مختلفی برای تولید انواع آن ها استفاده می شود. برخی از انواع این پارچه ها، از جنس برزنت بوده و از این رو به ساک های دستی تولید شده از این نوع پارچه، ساک دستی برزنتی می گویند.

ساک هایی که از جنس برزنت هستند معمولا مقاومت بالایی دارند و از لحاظ قیمت نیز نسبت به سایرین قیمت مناسبی دارند. برزنت استفاده شده در تولید این ساک پارچه ای، همان پارچه ای است که در تولید بوم های نقاشی مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس های متنوع دیگر پارچه نیز برای تولید این ساک دستی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از پارچه های سوزنی، انواع ساک های دستی سوزنی تولید می شود. با این حال یکی از عمده پارچه هایی که برای تولید ساک های دستی پارچه ای در نظر گرفته می شود، پارچه های کتان یا متقال است.

پارچه های کتان یا متقال برای تولید انواع ساک های دستی پارچه ای استفاده می شوند و از این رو به این ساک ها معمولا ساک دستی متقال یا ساک دستی کتان گفته می شود. ساک های دستی کتانی کاربرد های بسیار متفاوتی دارند که در این مقاله به بررسی بیش تری در خصوص این ساک ها خواهیم پرداخت.

سایت بگیران نیز انواع مختلفی از ساک دستی را تولید می کند که ساک کتان یا ساک متقال نیز در این دسته قرار دارند. این ساک هم به صورت آماده در تعداد پایین و هم در تعداد بالا، به صورت عمده قابل سفارش و خرید هستند.

دستی تبلیغاتی کتان - ساک تبلیغاتی کتان

استفاده از ساک کتان به عنوان کیسه های خرید قابل بازیافت

کیسه ها و ساک های خرید بازیافت پذیر که گاهی اوقات تحت عنوان ساک هایی برای زندگی بهتر نیز نامیده می شوند، در دسته محصولات و ساک هایی محسوب می شوند که قابلیت چندین بار استفاده و بازیافت را دارند و می توان چندین بار از آن ها استفاده کرد.

این ساک ها می توانند گزینه بسیار مناسبی برای کیسه های یک بار مصرف و ساک های خرید پلاستیکی باشند. ساک پارچه ای را هم می توان از الیاف های مصنوعی تولید کرد و هم از الیاف طبیعی برای تولید آن ها بهره برد.

الیاف های مصنوعی مورد استفاده برای تولید این ساک دستی، مقاومت بالایی را به آن ها می بخشد و می توان از آن ها چندین و چند بار استفاده کرد. الیاف های طبیعی مورد استفاده نیز شامل، پارچه های برزنتی، جوت و پارچه کتان و متقال است.

این ساک دستی که از جنس کتان یا متقال تولید شده در بسیاری از فروشگاه ها، از جمله فروشگاه های مواد غذایی، خوار و بار و خصوصا در فروشگاه های تولید و عرضه پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند. این ساک دستی، علاوه بر این که باعث راحتی در حمل و نقل می شوند، چندین بار نیز قابلیت استفاده را دارند.

دستی تبلیغاتی کتان 1 - ساک تبلیغاتی کتان

مزیت استفاده از ساک کتان از لحاظ بهداشتی و سلامتی

یکی از مزایایی که برای ساک دستی کتان در نظر گرفته می شود، این است که ساک کتان، از لحاظ بهداشتی و سلامتی بسیار مناسب و بهداشتی است. میزان آلودگی این ساک به نسبت ساک  دستی از جنس های دیگر خصوصا انواع پلاستیکی، بسیار کم تر است.

شاید یکی از دلایلی که برای اطلاق این خصوصیت به این ساک در نظر گرفته می شود، قابل شست و شو بودن این کیسه ها باشد. از طرف دیگر، جنس این ساک کتان، از آن جایی که از جنس پارچه و با منشاء طبیعت است باعث شده که این پارچه ها کاملا دوست دار محیط زیست باشند.

این پارچه ها میزان مواد شیمیایی و آلاینده بسیار کم تری دارند. برای مثال در مطالعه ای که در خصوص این ساک ها صورت گرفته است مشخص شد که میزان سرب موجود در این ساک ها تا حدودی است که برای مواد غذایی سمیت و آلایندگی به دنبال نداشته باشد.

بررسی ها و مطالعات صورت گرفته همچنین مشخص می کند که این ساک دستی از جنس کتان یا متقال این قابلیت را دارند تا ۵۰ بار قبل از کنار گذاشته شدن استفاده شوند و به این ترتیب جایگزینی و استفاده از آن ها به عنوان ساک خرید می تواند باعث جایگزینی و عدم استفاده از تعداد بسیار بالایی از کیسه های پلاستیکی در سال شود.

دستی تبلیغاتی کتان 2 - ساک تبلیغاتی کتان

ساک های دستی کتانی در چه زمینه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

ساک دستی برای منظور های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. زمینه های متفاوت استفاده از آن ها باعث محبوبیت این ساک دستی شده است. ساک کتان که به صورت ساده یا طرح دار تولید شده و دارای یک دسته حمل و نقل ساده نیز هستند، برای حمل و نقل و بسته بندی محصولات متفاوتی استفاده می شود.

این ساک دستی می توانند گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی ساک های ورزشی باشند و ورزشکاران و دانش آموزان می توانند از آن ها استفاده کنند. همچنین از آن جایی که به راحتی می توان روی آن ها هر متن و لوگویی را چاپ کرد، این ساک های دارای آرم می توانند برای تیم های ورزشی و هنری مدارس گزینه مناسبی باشند.

ساک دستی کتان، همچنین یک محصول کاربردی برای خرید است. هر نوع محصول و جنسی که در فروشگاه های متفاوت عرضه و فروخته می شوند را می توان به راحتی در این ساک ها، بسته بندی کرده و در اختیار خریداران و مشتریان قرار داد.

بعد از این همه، یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین زمینه هایی که برای استفاده از این محصولات در نظر گرفته می شود، استفاده از آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی است. با چاپ نام و لوگوی منحصر به فرد هر کسب و کاری روی این ساک دستی می توان به صورت مفیدی برای آن کسب و کار تبلیغ کرد.

دستی تبلیغاتی کتان 3 - ساک تبلیغاتی کتان

استفاده از ساک کتان به عنوان ابزاری تبلیغاتی

تبلیغات همیشه مهم است. صرفه نظر از این که چه کسب و کاری دارید و این که چه محصول و سرویسی را ارائه می دهید، داشتن تبلیغاتی به صرفه و پر بازده همیشه نقش بسیار مهمی در پیش برد کسب و کار شما و بازگشت سرمایه تان خواهد داشت.

در این دوره زمانی، با نزدیک شدن و شروع تعطیلات سال جدید، بهترین ایده های تبلیغاتی آن دسته از تبلیغاتی است که به مشتریان تان گزینه بسیار خوبی را به عنوان یک ابزار کاربردی در سفر های شان ارائه دهید.

در بین تمامی مواردی که می توانید برای این منظور در نظر داشته باشید، استفاده و کاربرد یک ساک دستی تبلیغاتی می تواند یکی از بهترین گزینه های تبلیغاتی شما محسوب شود. یک ساک دستی پارچه ای، از جنس کتان یا متقال، با کاربرد و استفاده ای طولانی مدت که نام برند شما را به همراه دارد، یک هدیه تبلیغاتی عالی محسوب می شود.

ساک های دستی کتانی می توانند به راحتی نام برند شما را همراه داشته باشند و سفارش آن ها به عنوان هدیه ای تبلیغاتی می تواند ایده خوبی برای تبلیغات پر بازده شما محسوب شود. سایت بگیران، سفارش دهنده انواع ساک های دستی است و می توان انواع ساک دستی پارچه ای از جمله کتانی را به عنوان هدایای تبلیغاتی در این سایت سفارش داده و تحویل گرفت.

استفاده از ساک های دستی کتانی برای تبلیغات چه مزایایی دارد؟

به صورت کلی یکی از بهترین راه های تبلیغات، استفاده از هدایای تبلیغاتی متفاوت است که طرح، لوگو و نام برند شما روی ان چاپ شده باشد. ساک های دستی از جمله کاربردی ترین محصولاتی هستند که برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از ساک دستی کتان به عنوان هدایای تبلیغاتی مزیت های زیادی دارد. یکی از مواردی که می توان برای آن ها در نظر گرفت، برای مثال زمانی که به مشتریان تان در فصل تعطیلات و سفرشان، آن ها را اهدا می کنید باعث می شوید که در تمام طول سفر نام برند شما با مشتریان تان همراه باشد.

آن ها همیشه و در تمام لحظات نام برند شما را می بینند و همین امر باعث می شود، برند شما در ذهن آن ها ثبت شود. از طرف دیگر، نام برند شما در دیگر شهر ها و مکان های مختلف دیگر برده می شود و نا خواداگاه به صورت گسترده برای خودتان تبلیغ می کنید.

ساک های پارچه ای را می توان به راحتی رنگ آمیزی کرد و تنوع بسیار زیادی را در طرح و رنگ های آن ها ایجاد کرد. می توان از رنگ ها و طرح هایی مطابق با فصل برای ساخت و تولید آن ها استفاده کرد و در نتیجه از نزدیک روحیات و علایق مشتریان تان را لمس کنید.

با تولید ساک های دستی تبلیغاتی از جنس کتان، در حالی که رنگ هایی متنوع و زیبا را برای تولید آن ها به کار برده اید و پیامی که در نظر دارید را روی آن ها نوشته و به مشتریان تان انتقال می دهید، راهی ایده آل را برای تبلیغات تان انتخاب کرده اید، چرا که علاوه بر تبلیغ برندتان، محصولی را برای تبلیغات انتخاب کرده اید که برآورده کننده نیاز مشتریان تان بوده و نظر آن ها را جلب می کند.

دستی تبلیغاتی کتان 4 - ساک تبلیغاتی کتان

از طرف دیگر، ساک دستی کتان، به دلیل بافت پارچه ای مقاومی که دارد می تواند به خوبی برای حمل و نقل لوازم مختلفی چون لباس، وسایل تفریحی، مواد غذایی یا مواردی از این دست مورد استفاده قرار بگیرد. دوام این ساک ها از جمله مزیت های اصلی این محصولات می باشد.

این ساک های پارچه ای به راحتی این قابلیت را دارند که طرح ها و لوگو های مختلفی را روی آن ها چاپ کنید. از این رو می توانند گزینه بسیار مناسبی برای انواع رویداد ها، نمایشگاه ها و کمپین های تبلیغاتی باشند و به عنوان هدایایی تبلیغاتی عرضه شوند.

مزیت دیگری که برای این ساک ها در نظر گرفته می شود، قابلیت حمل و نقل و عرضه سریع و راحت آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی است. این ساک های دستی پارچه ای بسیار سبک هستند و بسیار راحت و سریع می توان آن ها را بین مشتریان پخش کرد.

مزیت مهم دیگر این ساک های دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی این است که به نسبت کارایی و استفاده ای که دارند، بسیار مقرون به صرفه هستند. ساک های دستی کتانی تبلیغاتی می توانند به شما این اطمینان را بدهند که پول و سرمایه خود برای تبلیغات را هدر نداده اید.

با استفاده از ساک های دستی کتانی به عنوان ابزار های تبلیغاتی می توانید به مشتریان این پیام را انتقال دهید که برند شما از جمله کسب و کار های طرفدار محیط زیست است که از محصولاتی با قابلیت بازیافت و استفاده مجدد و دوستدار محیط زیست برای تبلیغات خود استفاده می نماید.

آیا بین ساک دستی کتان و ساک دستی متقال تفاوتی وجود دارد؟

مواد اولیه ای که برای تولید ساک دستی پارچه ای، چه کتانی و چه متقال مورد استفاده قرار می گیرد، یکسان است و هر دو از پنبه هستند. اما با این حال این دو نوع ساک با هم به صورت محدودی تفاوت دارند.

تفاوت های مطرح شده بین این دو جنس پارچه که برای تولید ساک های دستی استفاده می شوند، در میزان مقاومت و ضخامت آن ها است. پارچه های متقال کمی از انواع کتانی مقاوم تر بوده و ضخامت بیش تری دارد، همین امر باعث می شود که طول عمر این ساک ها نیز بیش تر شود.

در واقع برای تولید این ساک های دستی، کمی پلی استر و الیاف مصنوعی نیز به پنبه افزوده شده و همین امر نیز باعث افزایش مقاومت این ساک ها شده است. این مقاومت نه تنها مربوط به خود ساک های دستی است، بلکه طرح های چاپ شده روی آن ها نیز عمر و دوام بیش تری نسبت به سایر جنس ها دارند.

با این حال، جنس مواد اولیه انتخابی کاملا به نوع و زمینه استفاده از ساک های دستی مربوط می شود. با این حال، انواع ساک دستی کتان و ساک دستی متقال را می توان با طرح های متفاوت و سفارشی در سایت بگیران سفارش داد.

برای تولید انواع ساک های کتانی تبلیغاتی نیز می توان هر طرح و نام برندی را روی این ساک ها حک کرد. طرح ها یا روی پارچه چاپ می شوند یا این که از طرح های دوخت شده و گلدوزی شده برای حک کردن لوگو یا نام برند استفاده می شود.

5/5
مجید قرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =