ساک دستی تبلیغاتی

ساک-دستی-تبلیغاتی

تبلیغات همیشه بهترین راه برای پیشبرد یک کسب و کار است و برای داشتن فروش بالا و ارتباطی موثر با مشتریان، تبلیغات موثر می تواند بهترین راه کار باشد. اما تبلیغات هزینه دارد و برخی مواقع ممکن است هزینه پرداختی برای تبلیغات شما، مانع از دستیابی به سود مورد نظر تان شود.

در نتیجه شاید یکی از دغدغه هایی که همیشه برای صاحبان کسب و کار ها وجود دارد این باشد که چگونه می توانند بهترین و کارامد ترین مسیر را برای داشتن تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه در پیش بگیرند، به نحوی که هم منجر به برقراری ارتباط موثر با مشتریان شود و هم از لحاظ اقتصادی و بودجه ای به صرفه باشد.

تبلیغات موثر در صورتی که با بهترین و مناسب ترین قیمت صورت بگیرد می تواند تضمین کننده سود و رشد یک کسب و کار باشد. با این حال، گاهی اوقات حتی با وجود صرف هزینه های بالا برای داشتن تبلیغات، صاحبان کسب و کار ها به سود و فروشی که در نظر دارند، دست نمی یابند.

در نتیجه می توان این طور استنباط کرد که همیشه متحمل شدن هزینه های بالا برای تبلیغات نمی تواند همه ابعاد را در بر بگیرد و تمرکز اصلی باید در جای دیگری باشد، آن هم به نحوه تبلیغات مربوط می شود. یعنی این که به صورت کاملا هوشمندانه ای راهی را برای تبلیغات انتخاب کنید که بیش ترین ارتباط را با مشتریان برقرار نمایید.

گزینه های بسیار زیادی برای داشتن تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه وجود دارد. این موارد هر کدام با توجه به نوع و ماهیت یک کسب و کار می تواند تاثیری شگرف را بر معرفی و شناخت یک برند داشته باشد. در این میان یکی از بهترین گزینه های تبلیغاتی که به اکثر کسب و کار ها توصیه می شود، استفاده از ساک دستی تبلیغاتی است.

دستی تبلیغاتی 1 - ساک دستی تبلیغاتی

چرا ساک های دستی برای ارتقا و تبلیغات مشاغل مناسب اند؟

کسب و کار ها و فروشگاه های مختلفی همه روزه انواع مختلف ساک های دستی را به عنوان محصولی کاربردی برای تبلیغات شان به کار می برند. زمانی که بحث بازار یابی به میان می آید، افراد به دنبال راه های مختلفی هستند تا بتوانند برند خود را به بهترین شکل ممکن به جامعه معرفی کنند.

تبلیغات و استفاده از هدایای تبلیغاتی متفاوت در قلب هر کمپین تبلیغاتی جای دارد. آن ها جزء ارکان اصلی بازاریابی تبلیغاتی محسوب می شوند. در این بین یکی از اصلی ترین و متداول ترین محصولات مورد استفاده، ساک های دستی هستند که به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

دلیل اصلی استفاده و کاربرد زیاد این محصولات این است که این محصولات بسیار ارزان و مقرون به صرفه بوده و کاربرد بسیار زیادی نیز دارند. آن ها با هزینه ای که باید برای آن ها پرداخت کنید، کاملا با استراتژی ها و معیار های بازاریابی تبلیغاتی مطابقت دارند.

کاربرد بالای این محصولات به نحوی است که به راحتی می توانند بقیه افراد را هم جذب کنند، چرا که به دلیل استفاده زیاد آن ها در همه مکان ها، به راحتی توسط تمامی افراد دیده می شوند و می توانند منتقل کننده پیام برند شما برای دیگران باشند.

با استفاده از این وسایل تبلیغاتی مقرون به صرفه، دیگر نیازی نیست که شما تمام مسیر بازاریابی و تبلیغات خود را به تنهایی و با سختی طی نمایید. این ساک های دستی به راحتی می توانند به شما در این مسیر کمک کنند و یک راه عالی برای رونق تجارت و کسب و کار شما به حساب می آیند.

در این خصوص می توانید از شرکت ها و تولید کننده های مختلف ساک های دستی تبلیغاتی بهره کمک بگیرید. در این زمینه مجموعه بگیران، یکی از انواع تولید کننده های ساک های دستی است که با توجه به سفارش شما، انواع ساک دستی تبلیغاتی را تولید و عرضه می نماید.

دستی تبلیغاتی 2 - ساک دستی تبلیغاتی

ساک های دستی قدرت بالایی در معرفی برند ها دارند

یکی از مواردی که در خصوص استفاده از این ساک های تبلیغاتی مطرح می شود این است که همیشه در دید هستند و در همه مکان ها استفاده می شوند. شما هر چقدر هم که محصولی ایده آل ارائه دهید و خدمات و سرویس های مربوط به کسب و کار شما در درجه بالایی قرار داشته باشد، هیچ یک از این ها به تنهایی نمی تواند تضمین کننده گسترش و ارتقا کسب و کار شما باشد.

شما بدون داشتن تبلیغاتی که همیشه در دید مردم باشد و توجه آن ها را جلب کند و از طرف دیگر نیاز آن ها را نیز برآورده بسازد، نمی توانید رشد، سود و بازدهی کسب و کار خود را تضمین نمایید. تبلیغات و بازاریابی موثر در این مسیر نقش به سزایی دارد.

ساک های دستی که مصرفی کاربردی و عمومی دارند، در همه جا استفاده می شوند و در مکان های عمومی در دید اکثر افراد قرار می گیرند. این امر به نوبه خود باعث می شود تا شما از مسیری ساده، راحت و مقرون به صرفه نام برند خود را در جامعه پخش کنید و آن را به همه معرفی کنید.

استفاده از ساک پارچه ای - ساک دستی تبلیغاتی

پیام خود را از طریق ساک های دستی منتقل نمایید

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد با استفاده از این محصولات می توانید تبلیغاتی موثر و ماندگار داشته باشید و با چاپ نام برند و لوگوی مربوط به آن روی این محصولات همیشه و همه جا دیده شوید. علاوه بر این، ساک های دستی که با هدف تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند می توانند انتقال دهنده پیام شما نیز باشند.

با توجه به فضای زیادی که روی این محصولات در اختیار شما قرار می گیرد، شما می توانید به عنوان تبلیغات پیامی را از طرف شرکت یا برند تان به عموم افراد، چه مصرف کننده های آن ها و چه دیگر افرادی که تنها آن ها را می بینند، منتقل نمایید.

برای مثال فرض کنید که هدف شما انتقال پیامی در راستای شعار مخصوص یک سازمان عمومی یا بین المللی باشد، به راحتی می توان با چاپ متن پیام مورد نظر  روی یک ساک دستی تبلیغاتی به راحتی آن را به دیگر افراد جامعه منتقل کرد. این موضوع به انتقال پیام های تبلیغاتی شرکت ها نیز مربوط می شود.

برای مثال می توان به تبلیغ پیامی در خصوص برگزاری یک کمپین تبلیغاتی یا برگزاری جشن سالگرد بازگشایی یا تاسیس یک فروشگاه اشاره کرد. با تبلیغی موثر و مقرون به صرفه روی این ساک های دستی تبلیغاتی می توان در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی هر چه تمام تر پیام مورد نظر را به همراه انجام تبلیغات کارامد انتقال داد.

دستی تبلیغاتی 4 - ساک دستی تبلیغاتی

انواع مختلف ساک های دستی

ساک های دستی چه آن هایی که با هدف بازاریابی و تبلیغات تولید و استفاده می شوند و چه آن دسته ای که به صورت عادی در بازار مورد استفاده قرار می گیرند، تنوع بسیار زیادی دارند. این تنوع هم در سایز آن ها دیده می شود و هم در طرح، رنگ، مدل و جنس این ساک ها تفاوت های زیادی وجود دارد.

تنوعی که در جنس این ساک های دستی مشاهده می شود به تنوع مواد اولیه ای مربوط می شود که برای ساخت و تولید آن ها مورد استفاده قرار گرفته است. این تنوع و تفاوت به نوبه خود منجر می شود که در قیمت آن ها نیز تفاوت های زیادی ایجاد شود.

برخی از انواع ساک دستی تبلیغاتی، یا به صورت کلی ساک های دستی، از جنس کاغذی هستند. ساک دستی کاغذی یکی از پرکاربرد ترین انواع ساک های دستی هستند که خصوصا به عنوان بسته بندی و نگهدارنده دیگر هدایای تبلیغاتی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از انواع مدل های ساک های دستی، ساک دستی برزنتی است که بسیار قیمت مناسبی دارند و در کنار مقرون به صرفه بودن بسیار با دوام و با کیفیت هستند. این مدل ها از پروپیلن ضد آب ساخته شده اند و به همین دلیل می توانند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات شرکت ها و برند ها محسوب شوند.

برخی دیگر از ساک های دستی که با هدف بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند، نمونه هایی هستند که برای نگهداری و حمل مواد غذایی استفاده می شوند و قابلیت این را دارند که به صورت مجدد نیز مورد استفاده قرار بگیرند. این ساک ها معمولا سایز های بسیار بزرگی دارند. و معمولا نیز از جنس پلاستیک هستند.

برخی دیگر نیز از جنس پنبه ای، پارچه ای یا کتان هستند و این مدل ها نیز کاربرد بسیار بالایی دارند و بزرگ ترین مزیت آن ها نیز این است که کاملا سازگار با محیط زیست هستند، چرا که مواد اولیه استفاده شده برای تولید آن ها از طبیعت نشات گرفته است.

البته انواع پارچه ای ساک های دستی تبلیغاتی قیمت گران تری نیز نسبت به سایر مدل ها دارد. اما در صورتی که این هزینه را پرداخت کنید، هدیه ای تبلیغاتی را به مشتریان یا کارمندان خود داده اید که به صورت دائمی و طولانی مدت از آن استفاده خواهند کرد و تبلیغ شما به تبلیغی بلند مدت تبدیل می شود.

علاوه بر تنوعی که در جنس مواد اولیه وجود دارد، این تنوع به طرح و رنگ و سایز ساک های دستی نیز بر می گردد. شرکت ها و برند ها می توانند رنگ ها و طرح هایی را سفارش دهند که کاملا با رنگ و نماد شرکت شان مطابقت داشته باشد.

یک مورد دیگر که در این ساک ها تنوع را ایجاد می کنند، این است که برخی مدل ها ساده و بدون زیپ یا جیب هستند. این در حالی است که دیگر مدل های ساک دستی تبلیغاتی ممکن است مانند یک کیف بوده و دارای زیپ و جیب باشد. این مدل ها کاربرد بسیار بالایی دارند و قطعا جذب مشتری آن ها نیز بسیار زیاد است. البته قیمت آن ها نیز به نسبت مدل های ساده تر بیش تر خواهد بود.

سایز این ساک ها نیز بسیار متفاوت است. برخی از نمونه ها سایز های کوچکی دارند و برای استفاده های شخصی و محدود مناسب ترند. انواع دیگر ممکن است در سایز و ابعاد بزرگ تر تولید شده و در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان آن ها قرار بگیرد.

در همین زمینه سایت بگیران، یکی از تولید کننده های انواع مختلف ساک های دستی است و در صورتی که با هدف بازاریابی و تبلیغات می خواهید این ساک های دستی را سفارش دهید، می توانید سایز، مدل و رنگ بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده تا گروه بگیران، برای شما سفارش مورد نظرتان را آماده کنند.

دستی تبلیغاتی 3 - ساک دستی تبلیغاتی

مزایای استفاده از این ساک ها برای تبلیغات چیست؟

برای ساک های دستی و استفاده از آن ها برای داشتن تبلیغاتی کارامد توضیحاتی را پیش از این ارائه دادیم و مختصری از مزایای آن صحبت کردیم. مواردی مانند مقرون به صرفه بودن و کاربردی بودن آن از جمله این موارد بودند.

مهم ترین موضوعی که در خصوص این محصولات مطرح می شود این است که هر گونه نام، شعار تبلیغاتی، نماد و لوگوی برندی که در نظر داشته باشید، به راحتی روی این ساک ها چاپ می شود و شما می توانید از آن ها در جهت استراتژی های تبلیغاتی خود استفاده کنید.

ساک های دستی برای هر کسب و کاری که داشته باشید متناسب هستند. در واقع برای استفاده از آن ها برای تبلیغات هیچ مانع و محدودیتی وجود ندارد. هر شغلی که داشته باشید و با هر بودجه و برندی می توانید از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. این محصولات به هیچ کسب و کار به خصوصی محدود نمی شوند.

در نتیجه این موضوع، این که مشتریان برند شما از چه گروه و طبقه ای باشند نیز مطرح نیست. این ساک های دستی جز هدایایی هستند که همه افراد از آن ها استفاده می کنند. از هر جنس و سنی که باشند، به این محصولات نیاز دارند. پس چه چیزی بهتر از یک ساک دستی تبلیغاتی می تواند برای برند و محصول شما تبلیغ کند؟

در نهایت با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره شد، اگر می خواهید به صورت موفقیت آمیزی تبلیغاتی موثر داشته باشید اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید انتخاب آیتمی است که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، نظر مشتریان را نیز جلب نماید. انتخاب انواع ساک دستی با تنوع و مدل های مختلفی که دارند می تواند گزینه بسیار مناسبی برای بازاریابی و تبلیغات شما باشند.

5/5
مجید قرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 11 =