ساک دستی جمع شو

ساک دستی جمع شو

ساک دستی جمع شو که کاربردهای زیادی میتواند داشته باشد اگر محصولات شما به گونه ای است که حتما درب کیف پارچه ای باید بسته شود ، می توانید از کیف دستی با نخ جمع شو استفاده کنید.

این ساک دستی جمع شو در رنگ بندی های مختلف به دو صورت دو طرف بند و تک بند تولید میشود.حداقل تیراژ برای خرید این مدل 500 عدد میباشد و در سایز ها ی گوناگون و رنگهای پیشنهادی شما تولید میگردد.

تولید ساک دستی تبلیغاتی با پارچه های سوزنی اسپان باند و با دوخت التراسونیک ( پرس ) و دوخت نخ و نوار برای مصارف نمایشگاهی ، شرکتی ، فروشگاهی ، بوتیک ، نهاد و ارگانها و همایش ها.

امکان تولید ساک جمع شو با پارچه متقال یا کتان یا برزنت

متقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است.پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و استحکام برای تولید ساک خرید یا ساک تبلیغاتی بسیار مناسب است.متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود.

ساک دستی جمع شو

تولید ساک دستی جمع شو با استفاده از پارچه مرغوب و بادوام که به نسبت پارچه متقرفه از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.این مدل از ساک دستی جمع شو یک هدیه ماندگار و محصولی با دوام می باشد.

مزایا این مدل از ساک دستی جمع شو پارچه ای

  • قابلیت چاپ بر روی پارچه
  • دوخت صنعتی
  • امکان تولید در ابعاد بزرگتر یا کوچکتر
  • قابلیت تحمل وزن تا 15 کیلوگرم
  • دوست دار محیط زیست
ساک دستی جمع شو - tote-backpack
ساک دستی جمع شو - tote-backpack

با امکان تولید از پارچه های گوناگون

قیمت ساک دستی جمع شو به نسبت پارچه برزنتی یا سوزنی بالاتر یا کمتر می گردد. این مورد به دلیل گران تر بودن خود پارچه می باشدکه باعث می شود قیمت نهایی محصول بالاتر تمام شود.

اما در نظر داشته باشید که این محصول در بین مدل های دیگر ساک دستی تبلیغاتی یا ساک دستی پارچه ای به مراتب خاص تر و چشمگیر تر می باشد.

لیست قیمت ساک دستی جمع شو

جهت دریافت لیست قیمت ساک دستی جمع شو ، لطفا با دفتر مجموعه بگیران تماس حاصل فرمائید، همکاران ما پس از دریافت اطلاعات سفارش شما و بررسی آن قیمت را در کوتاهترین زمان ممکن خدمت شما اعلام میکنند

ارسال سفارش به هر نقطه از دنیا

سفارشات شما را در هر نقطه از دنیا می توانیم تحویل دهیم. ارسال به کشور های همسایه و اروپا جزو سوابق کاری این مجموعه می باشد.

طراحی لوگو برای چاپ ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

در صورتی که فایل با کیفیت وقابل استفاده در چاپ ندارید مجموعه ما با استفاده تخصص کارشناسان حرفه طراحی ، فایل شما را جهت استفاده برای چاپ آماده می کنند.

زمان تحویل سفارشات ساک جمع شو

سفارشات تولیدی و اختصاصی براساس الویت سفارش از 5 روز کاری الی 15 روز کاری با توجه به تیراژ ساک دستی پارچه ای شما تحویل می گردد. سفارشات بیش از 20 هزار عدد حداقل زمان 15 الی 25 روز کاری و سفارشات بیش از 20 روز کاری با هماهنگی و بررسی میزان سفارش تحویل خواهد شد.

حداقل تعداد سفارش ساک جمع شو

مجموعه بگیران ساک دستی جمع شو  از تعداد حداقل 400 عدد را به فروش می رساند.

  • 30 * 40

در کوتاهترین زمان سفارش خود را دریافت کنید.این مورد برای برنامه های که زمان مناسب برای سفارش تولید ندارند یا نیاز به تعداد بالا ندارند مناسب می باشد. می توانید با سفارش حداقل تیراژ این محصول را تهیه نمائید.

تماس با بگیران
ساک دستی جمع شو - tote-backpack
ساک دستی جمع شو - tote-backpack

ساک کتان یا متقال

نمونه کار ساک دستی تبلیغاتی