ساک دستی فست فود بگیران ساک کاغذی

ساک دستی فست فود کرافت

جنس کاغذ استفاده شده در تولید ساک دستی فست فود کرافت به طور معمول از کرافت ( ۷۵ گرم ) است که برای حمل وزن های سبک و نیمه سنگین مناسب است.در برخی از موارد از کرافت با گرم بالاتر نیز استفاده می شود، کرافت 115 گرمی یا تحریر 100 گرمی و یا حتی گلاسه ، با توجه به بودجه ای که شما در نظر گرفته اید برای ساک دستی کرافت مورد نظر خود می توانید متریال مورد نظر را انتخاب کنید.

ساک دستی کاغذی و پاکت کرافت

این کاغذ، کاغذ قهوه ای رنگ مقاومی است که عمده موارد مصرف آن در ساک دستی کرافت و پاکت بیرون بر محصولات غذایی مانند رستوران ها، فست فود ها و آجیل فروشی ها می باشد. امروزه از جنس ضخیم تر و مقاوم تر کاغذ کرافت برای ساک دستی کاغذی فروشگاه های پوشاک نیز استفاده میشود.

با چاپ رنگی زدن روی زمینه این کاغذ، ساک دستی کاغذی جلوه زیباتری پیدا میکند و با چاپ زمینه طلایی و لوگو طلاکوب میتوانید زیبایی آن را دو چندان کنید. امروزه بسیاری از مشتریان فروشگاه های کادویی برای زیباتر شدن بسته های خود از این جنس کاغذ استفاده می کنند. ضمن آن که میتوان یک ساک دستی زیبا را با کاغذ کادو برای مشتریان ست کرد.

در سیستم تولید ساک کاغذی، ساک دستی کرافت بدلیل حذف پوشش سلفون و چاپ تکرنگ قیمت مناسب تری به نسبت ساک کاغذی گلاسه دارد و از آنجایی که فست فود ها و رستوران مصرف بسیار زیادی در ساک دستی کاغذی دارند به همین لحاظ قیمت ساک دستی تبلیغاتی برای این دسته از مشاغل بسیار مهم می باشد. به همین لحاظ ساک دستی کرافت قیمت مناسب و کیفیت مناسب برای فست فود ها دارد. ضمن آن که ساك دستي كاغذي کرافت آماده نیز برای رستوران ها و فست فودها قابل تهیه است. جهت سفارش انواع ساك دستي كاغذي کرافت آماده می توانید با مجموعه بگیران تماس بگیرید.

تلفن-تماس-بگیران
دسته و مدل ساک دستی کاغذی

دهانه یا عرض ساک دستی

27

27

30

کاست یا عطف کنار

19

23

30

ارتفاع

37

34

30

  • ساک دستی کاغذی کرافت آماده در 2 سایز قابل ارائه می باشد که می توانید طرح خود را به صورت چاپ سیلک روی ساک دستی قرار دهید. در سفارشات آماده، امکان تغییر سایز ساک دستی فراهم نمی باشد. امکان چاپ به صورت یکرو
  • حداقل تیراژ 100 عدد
  • ساک دستی کاغذی کرافت با سایز اختصاصی از حداقل تیراژ 1000 عدد قابل سفارش می باشد. شما مشتری گرامی در سفارشات اختصاصی امکان چاپ سرتاسری تکرنگ تا 4 رنگ یا حتی طلاکوب را نیز دارید. ضمن آن که می توانید گرماژ کاغذ را کمتر یا بیشتر نمائید.
  • ساک دستی کاغذی کرافت آماده با چاپ سیلک 3 الی 5 روز
  • سفارشات ساک دستی کرافت اختصاصی 10 الی 15 روز

ابعاد بالا به سانتی متر می باشد درصورتی که سایز خاصی مد نظر شما می باشد با ما تماس بگیرید.

قالب های پر استفاده تولید ساک دستی فست فودی

پاکت فست فود-افقی-39در35در15
پاکت-بیرون-بر-رستوران
پاکت-پیتزا-تک-نغره
پاکت-پیتزا-خانواده
پاکت-پیتزا-2نفره
ساک دستی کرافت فست فودی
ساک دستی کرافت فست فودی
چاپ ساک دستی کرافت
ساک دستی کرافت مخصوص رستوران
0/5