ساک های کاغذی تبلیغاتی

ساک های کاغذی تبلیغاتی

ساک های کاغذی تبلیغاتی

کیسه های پلاستیکی بدون شک برای افرادی که دیوانه ی خرید کردن هستند مناسب است. در حالی که می خواهیم در این مقاله در مورد ضرورت ابتدایی استفاده از یک کیسه ی چشم گیر برای حمل خرید هایمان صحبت کنیم، همچنین مهم خواهد بود تا ابتدا در مورد تاریخچه ی ساک های کاغذی هم صحبت کنیم.

در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با اهمیت و الزام استفاده از ساک های کاغذی تبلیغاتی آشنا شوید.

printer and Manufacurer brown kraft paper bags in sharjah uae 300x187 - ساک های کاغذی تبلیغاتی
ساک های کاغذی تبلیغاتی

ضرورت استفاده از ساک های کاغذی

وقتی در مورد استفاده از کیسه های پلاستیکی برای خرید صحبت می کنیم، ممکن است برخی از فواید و مزیت های آن به سرعت به ذهنتان خطور کند. از ساختار انعطاف پذیر آن گرفته تا استقامت و قابلیت مصرف چند باره. اما چیزی که در مورد کیسه های پلاستیکی نمی دانیم این است که این کیسه ها حاوی ماده ی شیمیایی به نام  بیفنول آ یا BPA هستند که یکی از مواد شیمیایی بسیار خطرناک است که تقریبا در همه ی مواد پلاستیکی یافت می شود.ساک های کاغذی تبلیغاتی

کیسه های پلاستیکی نه تنها برای طبیعت و اکو سیستم ضرر دارند بلکه محیط زیست اطراف ما را هم خفه می کنند. کیسه های پلاستیکی یکی از مواد تجزیه ناپذیر هستند که همچنین یکی از اصلی ترین آلاینده ای محیط زیستی و به خصوص حیاط دریایی به حساب می آیند. وجود آنها همچنین سلامت زندگی انسان ها را نیز تهدید می کند.

در سال ۱۸۵۳ میلادی کیسه ها و ساک های کاغذی توجه همه را به خود جلب کرد. این ساک های کاغذی هم انعطاف پذیرند، هم مقاوم و مستحکم. همچنین هیچ مشکل و ضرری برای محیط زیست ایجاد نمی کنند. علی رغم رقابت با کیسه های پلاستیکی، ساک های کاغذی هنوز هم بهترین گزینه برای حمل محصولات در هنگام خرید کردن از سوپر مارکت و میوه فروشی محسوب می شوند.ساک های کاغذی تبلیغاتی

41abg4TvpKL. SX385  300x300 - ساک های کاغذی تبلیغاتی
ساک های کاغذی تبلیغاتی

با داشتن قبلیت ارتجاعی، استقامت و شکل جعبه مانند که ساک کاغذی را همواره راست و محکم نگه می دارد، این ساک ها قابلیت این دارند که مواد  بیشتری از کیسه های پلاستیکی را در خود جای دهند.ساک های کاغذی امروزه به یک کالای سمبلیک و آشنا تبدیل شده اند که تقریبا به جزئی انکار ناپذیر از پدیده ای به نام مد خرید بدل گردیده اند.

شرکت ها و کمپانی های مختلف مدام تلاش می کنند تا با نوعی مجبور کردن مشتری هایشان به استفاده از ساک های کاغذی سازگار با محیط زیست؛ نظر آنها را به سلامت سیستم خود جلب کنند. مردم عموما از اینکه بتوانند خرید هایشان را در ساک های کاغذی جا به جا کنند لذ می برند و به همین خاطر نفس همین ساک ها می تواند باعث جلب مشتری شود تا محصولی را از شما بخرد و در این ساک های جذاب کاغذی با خود ببرد.

با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر در مورد مزیت های فوق العاده ی استفاده از ساک های کاغذی تبلیغاتی آشنا شوید.

مزیت های استفاده از ساک های کاغذی تبلیغاتی

نوع طراحی ساک های کاغذی تبلیغاتی یکی از ابعاد بسیار مهم و در عین حال کمتر توجه شده از نحوه ی ارائه ی محصول شما است. بسته بندی های چشم ربا یکی از بخش های بسیار مهم استراتژی های بازاریابی است که عنصر انتخاب مشتری را هدف قرار می دهد و فروش محصولات را بهینه می نماید.

اهمییت شکل ظاهری ساک های کاغذی

هنگامی که مشتری محصولی را که به دستش رسیده می بیند، واکنش چهره اش کاملا گویای آن است که آیا از محصول خریداری کرده راضی است یا نه. برای افزایش رضایت اولیه ی مشتری تان بسیار مهم است که ظاهر بسته ی محصول شما چه شکلی است.ساک های کاغذی تبلیغاتی

تم یا طراحی دقیق، با اضافه کردن برچسب هایی که به محصول داخل ساک مربوط می شوند به مشتری کمک می کند تا مدام بخواهد و میل داشته باشد تا از ساک کاغذی شرکت شما استفاده کند. ساکی که تبلیغ و لوگوی شما روی آن درج شده.

paper bag 2 225x300 - ساک های کاغذی تبلیغاتی
ساک های کاغذی تبلیغاتی

بهینه سازی حس سازگاری با طبیعت در مشتری

از آنجایی که همه ی ما می دانیم ساک های کاغذی بسیار تجریه پذیر هستند، این خاصیت ساک های کاغذی را به موادی سازگار با طبیعت بدل می کند. طراحی کردن ساک کاغذی تبلیغاتی مخصوص شرکت خودتان به مشتری این اجازه را می دهد تا حس مثبت و خوبی از طبیعت دوستی شرکت شما داشته باشد و بخواهد ساک کاغذی تبلیغاتی شما را به دوستان و آشنایان هم بدهد.ساک های کاغذی تبلیغاتی

جلب مشتری

طراحی و تزئین ساک کاغذی تبلیغاتی با آیتم ها، طرح ها و نقش های متنوع نظر بزرگسالان را هم به اندازه کودکان به خود جلب می کند. کودکان دوست دارند تغذیه های روزانه شان را در ساک های کاغذی رنگارنگ به مدرسه ببرند.

بهبود تجربه ی برندینگ

استفاده از یک بسته بندی مناسب و موقر با استفاده از ساک های کاغذی برای مشتری ها امری ضروری محسوب می شود. مشتری معمولا به دنبال ساک یا کیسه ای انعطاف پذیر می گردد تا بتواند وسایلش را در آن جا به جا کند. طراحی یک ساک کاغذی در شکل ها و اندازه های مختلف برای مواد غذایی مختلف و وسایل دیگر یک امر ضروری است.

مشتری باید بتواند از ساک کاغذی تبلیغاتی شما جهت مصارف دیگر هم بهره ببرد. خود این امر به گسترش و دیده شدن برند شما دامن می زند.ساک های کاغذی تبلیغاتی

paper bag 4 288x300 - ساک های کاغذی تبلیغاتی
ساک های کاغذی تبلیغاتی

مشتری راضی، مشتری وفادار است

مردم به عنوان مشتری دوست دارند تجربه شان از خرید از یک برند یا شرکت را با دوستان و خانواده شان به اشتراک بگذارند. یک ساک کاغذی تبلیغاتی شخصی نه تنها باعث می شود برند شما خوب و با کیفیت به نظر برسد، بلکه استحکام و کیفت آن ناخودآگاه این حس را به مشتری می دهد که محصول داخلش هم به اندازه ی خود ساک حمل کننده خوب و مرغوب است.

ساک کاغذی تبلیغاتی شرکت را برجسته می کند.ساک های کاغذی تبلیغاتی

رضایت مشتری از بسته بندی یا بهتر بگوییم ساک کاغذی خرید محصولش رابطه ی خوب بین مشتری و شرکت را تضمین می کند. اگر مشتری از نحوه ی بسته بندی و ارائه ی محصولش راضی باشد مطمئناً بازخورد مثبتی از شرکت شما خواهد داشت. چراکه هرکس دوست دارد مورد احترام واقع شود و اگر شرکتی بتواند با بسته بندی خوب این احترام را به مشتری بدهد، در نهایت خودش سود واقعی را می برد.ساک های کاغذی تبلیغاتی

promotional recycled paper bag re1 300x300 - ساک های کاغذی تبلیغاتی
ساک های کاغذی تبلیغاتی

منبع مقاله

0/5
arash1212
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 10 =