ساک دستی کاغذی

چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه و کرافت بگیران

تولید ساک دستی کاغذی تبلیغاتی

شایان ذکر است ساک کاغذی خود به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی و در بعضی موارد برزنتی و پارچه های کتان تولید می‌شود. ساک کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند.

چاپ ساک کاغذی تبلیغاتی

علارغم این که تصور می‌شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد.

البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده والبته عمر کوتاه تری نسبت به مدل های پارچه ای دارد. به هر حال ساک دستی کاغذی به دلیل عدم محدودیت در چاپ و طرح یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید.

ساک خرید و ساک تبلیغاتی

کیفیت چاپ ساک کاغذی

این سیستم چاپ با دستگاه افست هایدلبرگ انجام می شود  زینک که در مرحله اول و بعد از طراحی تهیه شد بر روی دستگاه بسته می شود و زینک هر رنگ در برج مخصوص آن رنگ قرار می گیرد. کیفیت چاپ در سیستم افست بالاترین کیفیت در موجود در دنیای چاپ می باشد. که اگر اصول طراحی در آن رعایت گردد، چاپ شما بدون نقص و در بهترین حالت انجام می شود.

گروه بگیران کیفیت چاپ ساک کاغذی را ضمانت می کند.

تحمل وزن ساک کاغذی

ساک دستی کاغذی تولیدی مجموعه بگیران با استفاده از مقوای 170 الی 250 گرمی تولید می شوند و از مقاومت خوبی برخوردارند و در مرحله صحافی با استفاده از چسب درجه 1 صحافی انجام می شود.بطور معمول ساک کاغذی برای تحمل محصولاتی تا حداکثر 5 کیلو سفارش داده می شوند. اما امکان تحمل وزن تا 8 کیلو را نیز دارند.یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش مقاومت می شود استفاده سلفون بر روی ساک کاغذی می باشد.

و از خراب شدن زود هنگام ساک دستی کاغذی جلوگیری کند ، هم چنین کفی مقوایی که کف ساک دستی کاغذی را می پوشاند به مقاومت آن می افزاید و استفاده از مقوا در لبه ساک کاغذی در محل اتصال بند روی آن نیز باعث تحمل وزن بالا در قسمت بند می شود.و می توانید جنس خود را با خیال راحت داخل آن قرار داده و مطمئن باشید که ساک دستی کاغذی که به مشتری خود می دهید را دوباره مورد استفاده قرار می دهد.

گروه بگیران کیفیت ساخت ساک کاغذی را ضمانت می کند.

ساک کاغذی کرافت مناسب فست فود ها و رستوران ها

در سیستم تولید ساک کاغذی ، ساک کاغذی کرافت بدلیل حذف پوشش سلفون و چاپ تکرنگ قیمت مناسب تری به نسبت ساک کاغذی گلاسه دارد و از آنجایی که فست فود ها و رستوران مصرف بسیار زیادی درساک دستی دارند به همین لحاظ قیمت و هزینه تمام شده ساک دستی برای این دسته از مشاغل بسیار مهم می باشد. به همین لحاظ ساک کاغذی کرافت قیمت مناسب و کیفیت مناسب برای فست فود ها دارد.

رنگ کاغذ کرافت

در تولید ساک دستی کاغذی کرافت برای فست فود ها و رستوران ها  از دو نوع کاغذ کرم رنگ و سفید رنگ استفاده می شود که اغلب رنگ کرم آن محبوبیت بیشتری دارد.

ساک کاغذی کرافت

ساک کاغذی مناسب تبلیغات و استفاده در نمایشگاه

ساک کاغذی دستی که معمولا برای حمل هدایا و کاتالوگ در نمایشگاه ها استفاده می شود معمولا باید متناسب با اندازه کاتالوگ و بروشور باشد و حداقل یک کاتالوگ آ4 در آن قرار بگیرد ، ساک کاغذی دستی با ابعاد 25 * 35 با عطف 9 سانتی متر مناسبترین سایز برای حمل کاتالوگ و موارد مشابه نمایشگاهی و تبلیغاتی شما می باشد.

سایز بزرگتر و پر استفاده سایز 32 * 42 * 12 سانتی متر می باشد که این سایز هم سفارش داده می شود.

سایز بزرگ و قالب بر سایز های معمولی سایز 35 * 50 *12 سانتی متر هست که اغلب شرکت کنندگان نمایشگاهی اکثر بسته های دریافتی را در بزرگترین ساک دستی موجود قرار می دهند که این سایز مناسب این مورد می باشد.

ساک دستی مناسب اصناف طلافروشی و ساعت فروشی

سایز 16 * 24 – سایز 23 * 23 – سایز مناسب برای سفارش ساک کاغذی می باشد که برای محصولات نفیس و کوچک مانند ساعت، طلا وجواهرات مناسب می باشد. اغلب در طراحی ساک کاغذی مشاغل طلا و جواهر و ساعت از خدمات چاپ برجسته و طلاکوب و یوی موضعی استفاده می گردد.

تلفن-تماس-بگیران

انواع بند در ساک دستی کاغذی

 • بندی پارچه ای
 • بند زنبوری
 • روبان
 • بند با چاپ اختصاصی

انواع کاغذ در تولید ساک کاغذی

 • تحریر 70 گرم استفاده داروئی
 • تحریر 90 گرم استفاده داروئی
 • گلاسه 150 گرم
 • گلاسه 170 گرم
 • گلاسه 200 گرم
 • گلاسه 250 گرم

انواع چاپ ساک کاغذی

 • چاپ تکرنگ
 • چاپ 4 رنگ
 • چاپ رنگ اختصاصی

حداقل تعداد تولید ساک دستی

حداقل تعداد 1000 عدد می باشد، اما هرچقدر تعداد بالاتر باشد قیمت مناسب تر می باشد به این دلیل که شرایط محاسبه قیمت در تولید ساک دستی کاغذی در ایران با ضریب 5 هزار محاسب می گردد. این محاسبه قیمت براساس خدمات چاپ افست و صحافی و بسته بندی می باشد. به همین دلیل تیراژ 1000 عدد با تیراژ 5000 اختلاف قیمت بیشتری در قیمت واحد دارد.

چاپ ساک کاغذی بگیران
نمونه کار ساک دستی تبلیغاتی

حداقل تعداد سفارش ساک دستی کاغذی

حداقل سفارش تولید ساک کاغذی 1000 عدد می باشد.

می توانید سفارش دهید و در کوتاهترین زمان سفارش خود را دریافت کنید.این مورد برای برنامه های که زمان مناسب برای سفارش تولید ندارند یا نیاز به تعداد بالا ندارند مناسب می باشد. می توانید با سفارش حداقل تیراژ این محصول را تهیه نمائید.

زمان تحویل سفارشات ساک دستی کاغذی

سفارشات تولیدی و اختصاصی براساس الویت سفارش از 5 روز کاری الی 15 روز کاری با توجه به تیراژ ساک دستی پارچه ای شما تحویل می گردد. سفارشات بیش از 20 هزار عدد حداقل زمان 15 الی 25 روز کاری و سفارشات بیش از 20 روز کاری با هماهنگی و بررسی میزان سفارش تحویل خواهد شد.

طراحی برای چاپ ساک دستی کاغذی

در صورتی که فایل با کیفیت وقابل استفاده در چاپ ندارید مجموعه ما با استفاده تخصص کارشناسان حرفه طراحی ، فایل شما را جهت استفاده برای چاپ آماده می کنند.

لیست قیمت ساک دستی کاغذی

جهت دریافت لیست قیمت ساک کاغذی یا ساک کرافت لطفا با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.ضمانت بهترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما می دهیم.