لیست قیمت ساک کاغذی

آپدیت لیست قیمت ساک دستی 3 تیر ماه 98

باتوجه به تغییرات غیر قابل پیش بینی کاغذ لطفا قیمت نهایی را با واحد فروش چک نمائید.

چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه و کرافت بگیران
تولید انواع ساک تبلیغاتی کاغذی و گلاسه
ساک کاغذی پارس شهاب
تولید انواع ساک تبلیغاتی کاغذی و گلاسه
بگیران تولید کننده ساک دستی کاغذی

تولید ساک کاغذی تبلیغاتی

ساک کاغذی به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی و در بعضی موارد برزنتی و پارچه های کتان تولید می‌شود. ساک‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند.

چاپ ساک کاغذی تبلیغاتی

علارغم این که تصور می‌شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا ۱۰ کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد.

البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده والبته عمر کوتاه تری نسبت به مدل های پارچه ای دارد. به هر حال ساک دستی کاغذی به دلیل عدم محدودیت در چاپ و طرح یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید.

ارزان ترین مدل ساک کاغذی

ساک کاغذی کرافت جزو ارزان ترین مدل در ساک کاغذی می باشد. این کاغذ به دلیل قیمت پائین تر و استفاده اغلب چاپ تکرنگ روی ساکدستی هزینه کمتری به مدل ساک کاغذی گلاسه دارد. این مدل نیازبه پوشش سلفون مات یا براق ندارد.

چاپ ساک دستی کاغذی

سیستم چاپ ساک کاغذی در مدل گلاسه و کرافت به صورت چاپ افست می باشد که به صورت تمام رنگی یا تکرنگ با بهترین کیفیت ممکن چاپ انجام می گیرد. معمولا در ساک کرافت چاپ تکرنگ یا 2 رنگ و درمدل ساک کاغذی گلاسه چاپ تمام رنگی انجام می گردد.

پوشش مورد استفاده سلفون براق یا مات برای ساک کاغذی گلاسه می باشد.

مزیت ساک کاغذی به ساک پارچه ای

مزیت اصلی ساک کاغذی امکان چاپ تمام رنگی بهمراه استفاده از پوشش براق یا مات یا خدمات طلاکوب و جانبی در این ساک دستی می باشد که ساک پارچه ای امکان این مواردرو ندارد.

موارد استفاده از ساک کاغذی

 • ساک کاغذی فروشگاهی
 • ساک کاغذی خرید
 • ساک کاغذی بوتیک
 • ساک کاغذی شکلات
 • ساک کاغذی هدیه
 • ساک کاغذی طلافروشی
 • ساک کاغذی ساعت فروشی
 • ساک کاغذی موبایل فروشی
 • ساک کاغذی لباس فروشی
 • ساک کاغذی کادوئی

ساک کرافت مخصوص فست فود ها و رستوران ها

اگر برای رستوران یا فست فود خود نیاز به ساک دستی کاغذی یا کرافت دارید ما این مدل از ساک دستی را تولید می کنیم . سایز ساک دستی مخصوص فست فود ها معمولا 23 * 30 * 23 سانتی متر می باشد.این مدل از ساک دستی برای حمل پیتزا و پرس غذا بسیار مناسب می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید.

تماس با بگیران
بگیران تولید کننده ساک دستی کاغذی
نمونه کار ساک دستی تبلیغاتی

انواع بند در ساک دستی کاغذی

 • بندی پارچه ای
 • بند زنبوری
 • روبان
 • بند با چاپ اختصاصی

انواع کاغذ در تولید ساک کاغذی

 • تحریر 70 گرم استفاده داروئی
 • تحریر 90 گرم استفاده داروئی
 • گلاسه 150 گرم
 • گلاسه 170 گرم
 • گلاسه 200 گرم
 • گلاسه 250 گرم

انواع چاپ ساک کاغذی

 • چاپ تکرنگ
 • چاپ 4 رنگ
 • چاپ رنگ اختصاصی

حداقل تعداد تولید ساک دستی

حداقل تعداد 1000 عدد می باشد، اما هرچقدر تعداد بالاتر باشد قیمت مناسب تر می باشد به این دلیل که شرایط محاسبه قیمت در تولید ساک دستی کاغذی در ایران با ضریب 5 هزار محاسب می گردد. این محاسبه قیمت براساس خدمات چاپ افست و صحافی و بسته بندی می باشد. به همین دلیل تیراژ 1000 عدد با تیراژ 5000 اختلاف قیمت بیشتری در قیمت واحد دارد.

تولید ساک کاغذی کرافت

تولید ساک دستی پارچه ای سوزنی با کاست 3 طرف به صورت ماشینی و تمام اتوماتیک با بهترین کیفیت این مدل در تولیدات ساک پارچه ای مانند سفارشات دوختی می باشد.

 • مزایا این مدل از ساک پارچه ای
 • قابلیت چاپ بر روی تمام وجه ها
 • دوخت ماشینی یک دست به صورت اولتراسونیک
 • امکان تولید کاست از 8 الی 20 سانتی متر
 • قابلیت تحمل وزن تا 20 کیلوگرم
ساک کاغذی کرافت تولید ساک کرافت

تولید ساک کاغذی گلاسه

در ساک دستی پارچه ای مدل Box بگ و تمامی ساک دستی های موجود پرسی امکان تغییر رنگ دسته می باشد . اما در مدل ساک دستی پارچه ای دوختی می توان نوار دوزی ساک دستی و کنار ساک دستی را تغییر رنگ دهیم.

بگیران تولید کننده ساک دستی کاغذی

لیست قیمت ساک دستی کاغذی

جهت دریافت لیست قیمت ساک کاغذی یا ساک کرافت لطفا با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمائید.ضمانت بهترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما می دهیم.

طراحی برای چاپ ساک دستی کاغذی

در صورتی که فایل با کیفیت وقابل استفاده در چاپ ندارید مجموعه ما با استفاده تخصص کارشناسان حرفه طراحی ، فایل شما را جهت استفاده برای چاپ آماده می کنند.

حداقل تعداد سفارش ساک دستی کاغذی

حداقل سفارش تولید ساک کاغذی 1000 عدد می باشد.

می توانید سفارش دهید و در کوتاهترین زمان سفارش خود را دریافت کنید.این مورد برای برنامه های که زمان مناسب برای سفارش تولید ندارند یا نیاز به تعداد بالا ندارند مناسب می باشد. می توانید با سفارش حداقل تیراژ این محصول را تهیه نمائید.

زمان تحویل سفارشات ساک دستی کاغذی

سفارشات تولیدی و اختصاصی براساس الویت سفارش از 5 روز کاری الی 15 روز کاری با توجه به تیراژ ساک دستی پارچه ای شما تحویل می گردد. سفارشات بیش از 20 هزار عدد حداقل زمان 15 الی 25 روز کاری و سفارشات بیش از 20 روز کاری با هماهنگی و بررسی میزان سفارش تحویل خواهد شد.

بگیران تولید کننده ساک دستی کاغذی

چرا استفاده از ساک دستی کاغذی ؟

چاپ ساک دستی کاغذی یکی از ملزومات اصلی تبلیغات برای یک فروشگاه می باشد. چاپ ساک دستی کاغذی تبلیغاتی و چاپ پاکت کرافت و شاپینگ بگ ها یکی از ابزارهای تبلیغاتی پر طرفدار و کارآمد هستند، که همواره جزو اصلی ترین ابزارها  به شمار می آیند.

این محصول کارآمد و مفید همانند بیلبوردهای متحرکی عمل می کنند که در مقابل چشمان ببندگان و مخاطبان نامحدودی به نمایش در می آیند و پیام خود را منتقل می کنند. ساک کاغذی برای حمل کالاهای لوکس و لاکچری اغلب استفاده می شود و هر چه طراحی ساک دستی حرفه ای تر انجام شده باشد می تواند مخاطبان بیشتری را با خود همراه نماید.

مراحل تولید ساک دستی کاغذی

ابتدا براساس خواسته مشتری ،گراماژ ( وزن کاغذ ) کار و نوع محصول تعیین می شود. سپس طراحی ساک دستی توسط مجموعه بگیران شروع می شود و پس از تایید توسط مشتری مرحله اولیه به اتمام می رسد و کار وارد فازی جدیدی می شود. تهیه زینک و چاپ افست و مراحل صحافی و پاکت سازی روند اصلی تولید ساک دستی کاغذی می باشند.

سلفون مرحله ای است که روی کاغذی یا مقوایی که چاپ شده لایه ی نازکی کشیده می شود که استحکام کار و زیبایی ساک دستی کاغذی را بیشتر میکند. سلفون ها به دو صورت مات یا براق بسته به سلیقه مشتری انجام میشود.پس از مرحله سلفون کشی بسته به سلیقه مشتری از یووی های برجسته یا یوی موضعی یا طلاکوب هم میتوان استفاده کرد که زیبایی کار رو چند برابر میکنند..مرحله نهایی عملیات مربوط به تیغ زنی (دایکات و لترپرس ) و ساخت پاکت می باشد.

معمولا یوی موضعی یا طلاکوب بیشتر تزئین طرح و زیباتر شدن ساک دستی کاغذی استفاده می شود.

تفاوت ساخت ساک دستی کاغذی با دستی و ماشینی

ساخت ساک های خرید کاغذی هم با دست هم با دستگاه انجام میشود از این رو این ساک ها از ضرافت خاصی برخوردار هستند چون دستان هنرمند نیروی انسان در ساخت آن دخیل است .

اما تفاوت ساک دستی کاغذی ساخته شده با دست با ماشین در چیست!؟ ساک کاغذی که توسط دست ساخته می شود امکان اضافه کردن مقوا تقویت در لبه کار و محل اتصال بند می باشد که در مدل ماشینی آن نمی باشد. در مدل ساخته شده توسط دست در کف ساک دستی مقوای ضخیم تری جهت استحکام ساک دستی کاغذی قرار میگیرد که در مدل تولید شده با ماشین این مورد قرار نمی گیرد.

اما تنها نکته مهم در تولید ساک دستی کاغذی با ماشین قیمت تمام شده آن به نسبت مدل دستی می باشد که هزینه کمتری خواهد داشت.

محدودیت تولید ساک کاغذی در مدل ساخته شده ماشینی

حداقل تیراژی که در این مدل ثبت می گردد تیراژ 10 هزار عدد به بالا می باشد.

تفاوت چاپ ساک کاغذی گلاسه با ساک کاغذی کرافت

در ساک دستی های کرافت به علت آنکه نوع کاغذ به گونه ای است که اغلب چاپ تکرنگ زده می شود. نیاز به سلفون و چاپ چهار رنگ ندارند به لحاظ قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.در اینگونه کارها معمولا چاپ تک رنگ یا دو رنگ کاربرد دارد. از این رو ساک های کرافت مقرون به صرفه هستند.و بیشتر در صنف فست فود ها و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کاغذ گلاسه با گرم بالا در تولید ساک دستی کاغذی

در ساک دستی کاغذی گلاسه ، گراماژ کاغذ ( وزن کاغذ ) اهمیت دارد .هرچه گراماژ بالاتر باشد کار محکم تر و مقاوم تر خواهد بود.یکی از ویژگی های اصلی ساک دستی کاغذی گلاسه قابلیت چاپ جهار رنگ است به طوری که می توان یک طرح زیبا با رنگ های جذاب و درخشان را بدون هیچ محدودیتی بر روی ساک دستی کاغذی چاپ کرد و هم چنین از افکت های فانتزی نظیر یووی موضعی یا طلاکوب نیز روی ساک دستی کاغذی استفاده کرد .

انواع گرماژ مورد استفاده برای ساک دستی کاغذی

 • گلاسه 150 گرم
 • گلاسه 170 گرم
 • گلاسه 200 گرم
 • گلاسه 250 گرم

طراحی مناسب ساک دستی تبلیغاتی یا ساک کاغذی

اگر کمی زمان صرف بررسی و ایجاد یک طرح خلاق برای چاپ ساک دستی خود در نظر بگیرید، می تواند موفقیت یک محصول یا برند شما را تضمین کند.ممکن است شما از مواد بسیار عالی استفاده کنید و محصولی ارائه دهید که از نظر کیفیت فوق العاده است اما اگر طرح ساک دستی شما خیلی ساده یا ساده  باشد تا اندازه زیادی از میزان اثر بخشی آن کاسته خواهد شد. یک طرح زیبا و چشم نواز می تواند روی محصول متوسط بنشیند و بسیار موفق ظاهر شود .

از این جهت کافیست فقط در گوگل این جمله را سرچ کنید تا متوجه منظور ما از طراحی ساک دستی شوید.

amazing design shopping bag