نه به کیسه های پلاستیکی !

کیسه پلاستیکی

نه به کیسه های پلاستیکی

معمولا کیسه های خرید از جنس پلاستیک ساخته می شوند و سالها زمان می برد تا تجزیه شود. اما مناسب ترین جایگزین کیسه های پلاستیکی ساک خرید پارچه ای می باشد که این روزها بازارش داغ است. بر روی این کیسه ها معمولا شعار های محیط زیستی و لوگو چاپ می شود که جایگزین میلیون ها کیسه پلاستیکی یکبار مصرفی شوند که سالانه به محل های دفن زباله افزوده می شوند.

در آوریل گذشته، در روز زمین Home Depot تعداد پانصد هزار  و Wal-Mart یک میلیون ساک پارچه ای خرید قابل استفاده مجدد را توزیع کرد. یکی از ویژگی هایی که روی این کیسه ها برچسب شده بود این است: هربار یک کیسه جهان را نجات می دهد  اما شرکت ها و مشتریانی که نیت خوبی دارند به این نتیجه رسیده اند که ساک پارچه ای خرید مانند سوخت های زیستی باید قابل بازیافت باشند.

Bob Lilienfeld  نویسنده ” گزارش خرت و پرت های به درد نخور” که خبرنامه ای آن لاین درباره پیشگیری از هدر دادن است اظهار داشت: ” اگر دوباره از آنها استفاده نمی کنید در واقع با خرید یکی از آنها وضعیت را وخیم تر کرده اید” . طبق اظهارات Ned Thomas که سرپرست بخش علوم مواد و مهندسی دانشکده تکنولوژی ماساچوست است، از آنجایی که بسیاری از این کیسه ها از مواد سنگین تر ساخته شده اند، نسبت به پسرعموهای یکبار مصرف خود، مدت بیشتری در توده های زباله خواهند ماند.

پلاستیکی 1 300x240 - نه به کیسه های پلاستیکی !

همانطور که انتظار می رفت استفاده از ساک پارچه ای می تواند موهبتی برای محیط زیست باشد که تعداد کیسه های یکبار مصرفی که در محل های دفن زباله در حال افزایش اند را به صورت قابل توجهی کاهش می دهند. Nick Sterling  سرپرست پژوهشی بخش “راه حل های کاپیتالیسم طبیعی”  بخشی غیرانتفاعی که بر مشکلات پایدار تمرکز دارد، اظهار داشت که اگر از هر کیسه دوبار استفاده شود حداقل یکبار در هفته،۴ یا ۵ کیسه چندبار مصرف می توانند هر سال جایگزین ۵۲۰ کیسه پلاستیکی می شوند.

” زمین را دوست بداریم و به آن احترام بزاریم “

چرا بگیران 

ارائه بهترین قیمت در تولید ساک دستی تبلیغاتی

از آنجایی که هزینه تولید ساک دستی یا ساک تبلیغاتی(ساک دستی کاغذی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی آماده و… ) همیشه یکی از معضلات سفارش دهندگان بوده است، لذا قیمت مناسب در کنار کیفیت تولید نهایی محصول یکی از مهمترین اولویت های انتخاب یک گروه تولیدی می باشد.

ضمانت کیفیت در تولید ساک تبلیغاتی

 در دنیای امروز احترام به اعتمـــاد مشتریان یکی از وظایف بنگاه ها و تولید کنندگان می باشد، لذا گروه تولیدی بگیران کیفیت را وظیفه اصلی خود در مقابل اعتماد شما مشتریان عزیز می داند.

سهولت در سفارش انواع ساک دستی و ارسال به سرتاسر ایران

با توجه به پیشرفت های دنیای امروز و دغدغه های فراوان افراد در جوامع امروزی ما بهترین امکانات را فراهم آورده ایم که شما سفارش دهنده گرامی نیازی به صرف زمان زیاد جهت ثبت و پیگیری سفارش خود نداشته باشید، و بدانید که بگیران از لحظه شروع تولید تا تحویل کالا به شما با دقت بالا بر روند کار نظارت دارد.

در انتها بگیران با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با استفاده از بهترین نوع متریال و تنوع، این آمادگی را دارد تا به شما مشتریان عزیز خدمات تولید انواع ساک خرید و تبلیغاتی با بهترین قیمت ارائه کند. شما می توانید از سایر بخش های وب سایت بگیران دیدن فرمایید تا با خدمات بیشتر ما آشنا شوید. یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۳۴۲۹ با ما در ارتباط باشید.

0/5
کلیدواژه : کیسه پلاستیکی
arash1212