کاربرد ساک های تبلیغاتی

63473 - کاربرد ساک های تبلیغاتی

کاربرد ساک های تبلیغاتی

استفاده از ساک های تبلیغاتی به عنوان یکی از مهمترین هدایای تبلیغاتی، سال به سال محبوب تر و رایج تر شده است. دلیلش هم به خاطر این است که این کیسه ها یا ساک های تبلیغاتی مفید و کارآمد هستند، به شما اجازه می دهند لوگوی شرکتتان را در سطحی بزرگ رویشان چاپ کنید، و همچنین می توانند سال ها دوام بیاورند و همراه مشتری شما بمانند.

علاوه بر آن امروزه با گسترش روزافزون نگرانی های عمومی در مورد مسائل محیط زیستی، استفاده از این کیسه های تبلیغاتی چند بار مصرف شایع تر شده است.

در ادامه ی مقاله تلاش می کنیم بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانید از ساک های تبلیغاتی برای تبلیغ برند تجاری خود استفاده کنید صحبت خواهیم کرد.

400 14233R 500 300x300 - کاربرد ساک های تبلیغاتی
کاربرد کیسه تبلیغاتی

آیا کیسه های تبلیغاتی به درد کسب و کار شما می خورند؟

هرچند چاپ لوگوی تجاری هر برند روی این کیسه ها می تواند برای هر کسب و کاری مفید و مناسب باشد، اما برخی کسب و کار ها با اهداف مشخص هستند که می توانند استفاده ی بیشتری از این کیسه ها ببرند. از جمله:

 • خرده فروشی ها. خرده فروشی بهترین جایی است که می تواند استفاده ی زیادی از این کیسه های تبلیغاتی ببرد. مشتری ها و مراجعین می توانند در هنگام خرید کردن از این کیسه ها استفاده کنند. با افزایش روز به روز نگرانی های برخی جوامع طرفدار محیط زیست که ترجیح می دهند از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف استفاده نکنند، استفاده از این کیسه های تبلیغاتی می تواند بسیار سودمند باشد.کاربرد کیسه تبلیغاتی

فروشنده می تواند این ساک ها را به عنوان هدیه های مجانی به مشتری بدهد یا آنها را بفروشد. در هر دو صورت اینکار به نفع فروشنده است چراکه دیگر نیاز نیست هزینه ای بابت خریدن کیسه های پلاستیکی یا کاغذی بکند که مجبور است رایگان به مشتری هایش بدهد.

promotional bags 500x500 300x300 - کاربرد ساک های تبلیغاتی
آیا کیسه های تبلیغاتی به درد کسب و کار شما می خورند؟
 • جلسات رسمی، ایونت ها، مراسمات و کنفرانس ها. استفاده از کیسه های تبلیغاتی برای نگه داشتن بروشور های مربوطه و هدایای تبلیغاتی ایده ی بسیار خوبی است که عموما همایش ها و مراسمات رسمی می توانند از آن استفاده کنند. مراجعین هم همیشه از دریافت این قبیل کالا ها راضی و خوشحال هستند.

به خصوص در جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف غرفه های حاضر می توانند برای جلب مشتری تبلیغات مناسبی با این کیسه ها داشته باشند.

 • مراسمات خیریه، گروه های حمایتی و غیره. جوامعی مانند گروه های حمایت از برخی بیماران خاص یا امثال هم می توانند با استفاده از این کیسه های تبلیغاتی فعالیت خودشان را بازنشر بدهند تا دیگران هم بتوانند با دیدن لوگوی آنها روی کیسه از وجود و فعالیت آنها مطلع بشوند تا شاید بتوانند کمک های خیر خواهانه به تشکیلاتشان بکنند.
 • مراکز درمانی. حمل کردن نسخه ها و بروشور های پزشکی ای که مشتری در یک مرکز درمانی آنها را دریافت می کند عموما دردسر ساز است. وجود کیسه های تبلیغاتی می تواند به بیماران و مراجعین کمک کند تا راحت تر بتوانند اسناد پزشکی مود نیازشان را با خود حمل کنند.کاربرد کیسه تبلیغاتی

البته اینکه به گروه های بالا اشاره ی خاص داشتیم به این معنی نیست که کسب کارهای دیگر نمی توانند از مزیت های بیشمار کیسه های تبلیغاتی استفاده کنند. فقط ممکن است کارشان به این اندازه به استفاده از کیسه های تبلیغاتی گره نخورده باشد. برای مثال یک شرکت تولید لوازم اداری بود که از کیسه های تبلیغاتی برای نمایش لوگوی برندش استفاده می کرد. اما نکته ای در نظر نگرفته بود این بود که یک خریدار لوازم گران قیمت اداری چقدر هر روز به سوپرمارکت می رود که بخواهد از این کیسه استفاده کند؟ یا چقدر برای مشتری داخل سوپر مارکت مهم است که به لوگوی یک شرکت تولید لوازم اداری توجه کند؟

یکی از مهمترین نکاتی که باید در مورد چاپ و تبلیغات در نظر داشت این است که چقدر تبلیغ انجام شده دیده می شود؟ و مهمتر اینکه چه کسانی قرار است آن را ببینند. جامعه ی تبلیغی هدف کدام است؟

tradeshow tote bag 500x500 300x300 - کاربرد ساک های تبلیغاتی
آیا کیسه های تبلیغاتی به درد کسب و کار شما می خورند؟

بنابراین پیش از اینکه بخواهید پول خود را صرف خریدن کیسه های تبلیغاتی کنید بهتر است سوالات زیر را از خودتان بپرسید:

 • آیای کسانی که قرار است از کیسه های تبلیغاتی من استفاده کنند، آنها را در جاهایی مورد استفاده قرار می دهند که مشتری های احتمالی زیادی در آن قرار دارند؟کاربرد کیسه تبلیغاتی
 • آیا مشتری های احتمالی من اصولا کسانی هستند که از کیسه های چند بار مصرف استفاده کنند؟
 • آیا محتوای کالایی که تولید می کنم یا خدماتی که ارائه می دهم مناسب چاپ شدن روی کیسه ی تبلیغاتی هست ؟
 • آیا کسب و کاری که دارم نیازی به استفاده از کیسه و ساک دستی دارد؟کاربرد کیسه تبلیغاتی

راهکار های به صرفه برای استفاده از کیسه های تبلیغاتی

جدای از اینکه ابتدا باید تشخیص دهید آیا واقعا به کیسه ی تبلیغاتی احتیاج دارید یا خیر، در ادامه به برخی از نکات اشاره می کنیم که اگر قصد در خریدن کیسه های تبلیغاتی دارید بهتر است به آنها توجه داشته باشید:کاربرد کیسه تبلیغاتی

 • کیسه های تبلیغاتی را به هرکسی ندهید. از آنجایی که ممکن است هزینه ی سنگینی برای چاپ تعداد زیادی کیسه های تبلیغاتی کرده باشید، بهتر است آنها را فقط به مشتری های حقیقی و مراجعینی که واقعا به دردشان می خورد بدهید. یا به کسانی که بیشتر از بقیه احتمال دارد از این کیسه در محل های هدف شما استفاده کنند. این کیسه ها را رایگان به مشتری های وفادار خود بدهید و شاید ایده ی بدی نباشد که آنها را به بقیه بفروشید. در همایش ها و نمایشگاه ها تنها بهتر است کیسه ها را به شرکت کنندگانی بدهید که اطلاعات تماسشان را به شما می دهند یا در یکی از ایونت های شما شرکت می کنند.
ABWB16612 SS 2 300x300 - کاربرد ساک های تبلیغاتی
راهکار های به صرفه برای استفاده از کیسه های تبلیغاتی
 • به تعداد زیاد بخرید. ممکن است هزینه ی خریدن تعداد زیادی از این کیسه ها کمی برایتان زیاد باشد اما اگر بتوانید مصرفتان از آنها را مثلا برای یکسال متوالی برنامه ریزی کنید و خرده خرده از آنها استفاده نمایید، خرید تعداد بالا نسبت به تعداد محدود می تواند برایتان بسیار به صرفه تمام شود.
 • برای انبار کردنشان برنامه ریزی کنید. کیسه های تبلیغاتی جا می گیرند. پیش از خرید کردن فضای مناسب برای انبار کردن آنها را فراهم کنید که بعدا دچار مشکل نشوید.کاربرد کیسه تبلیغاتی
 • زود سفارش دهید. کیسه های تبلیغاتی می توانند سنگین باشند. پس ترجیحا سفارش خود را از یک ماه جلوتر ثبت کنید تا بتوانید به جای خرج حمل بار، خرده خرده آنها را به انبار خود منتقل کنید.
 • آدرس سایتتان را بزنید. سعی کنید به جای شماره های طولانی که به یاد سپردنشان سخت است، به سادگی آدرس سایت شرکتتان را روی کیسه ی تبلیغاتی چاپ کنید. مگر آنکه شماره های گویا و کوتاه ۴ الی ۵ رقمی داشته باشید که حفظ کردنشان راحت است. ضمنا به یاد داشته باشید که چاپ تنها لوگوی شرکت برای برقراری ارتباط با مخاطبتان کافی نیست.
custom eco friendly jute promotional bags jb7 300x300 - کاربرد ساک های تبلیغاتی
راهکار های به صرفه برای استفاده از کیسه های تبلیغاتی

سفارش ساک تبلیغاتی

اگر قصد دارید برای بهبود شرایط تبلیغاتتان، متناسب با کسب و کارتان از کیسه ها و ساک های تبلیغاتی استفاده کنید، بهتر است یکی از معتبرترین شرکت ها را جهت سفارش آنها انتخب کنید. شرکتی بتوانید از کیفیت و تعهد کاریش در زمینه ی آماده سازی به موقع سفارش مطمئن باشید.کاربرد کیسه تبلیغاتی

چنانچه مایلید هرگونه کیسه ی پارچه ای یا کاغذی تبلیغاتی متناسب با خواست های تجاری خود را از شرکتی معتبر سفارش دهید، به شما توصیه می کنیم به سایت ما، بگیرانbagiran سری بزنید تا با محصولات و خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

منبع مقاله

0/5
arash1212
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =