گوگل و ساک پارچه ای

تولید ساک دستی پارچه ای

گوگل و ساک پارچه ای

اخیرا درماه گذشته شرکت گوگل در کنفرانس «روح زمان» در نشست مدیران سیاسی و تجاری خود که در Mountain view کالیفرنیا برگزار شد تعداد ۵۲۵۰ کیسه پارچه ای که لوگوی این شرکت را داشتند، توزیع کرد. موسسه Sundance اخیرا در همین سال در جشنواره سالانه فیلم خود ۱۲ هزار ساک پارچه ای توزیع کرد.  Elisa Camahort موسس BlogHer که مجموعه ای آن لاین برای زنان وبلاگ نویس است اظهار داشت که سال گذشته حتی در روز عروسی خود ۱۵۰ ساک پارچه ای به میهمانان خود داده است.

رشد عدم استفاده از کیسه های تی شرتی ( کیسه های پلاستیکی ) ، سوخت شروع استفاده از ساک پارچه ای  چندبار مصرف است. این کیسه ها را سابقا کیسه های تی شرتی می نامیدند چراکه دسته های آن مثل بالای تی شرت بدون آستین بود. طبق گزارش موسسه Worldmatch سالانه در ایالات متحده ۱۰۰ میلیارد کیسه پلاستیکی دور ریخته می شود.

سال گذشته سانفرانسیسکو اولین شهر ایالت متحده بود که توزیع کیسه ها را در سوپر مارکت ها و داروخانه های زنجیره ای ممنوع کرد و در این ماه نیز شهر Westport کنتیکت انواع زیادی از کیسه های پلاستیکی را در صندوق های خرده فروشی ها ممنوع اعلام کرد. بوستون، باتلیمور، پورتلند و شهر اور تگزاس شهرهایی هستند که در حال ممنوع سازی استفاده از کیسه های پلاستی اند.

google expense bag 1460978789 - گوگل و ساک پارچه ای

0/5
arash1212