ساک پارچه ای

ساک-پارچه-ای

ساک های دستی در هر جنس و مدلی که باشند از جمله محصولات کاربردی هستند که افراد برای مقاصد متفاوتی از جمله کیسه های خرید از آن ها استفاده می کنند. انواع کیسه های دستی هر کدام مزایا و کاربرد های متفاوتی دارند.

ساک های دستی در انواع کاغذی، پلاستیکی و پارچه ای وجود دارند. هر کدام از این ساک های دستی نیز به نوبه خود تنوع جنس و مدل زیادی دارند. در این بین انواع کاغذی و پارچه ای به دلیل این که ساختاری سازگار با محیط زیست دارند، طرفداران بیش تری نیز دارند.

ساک های دستی چه از نوع پارچه ای و چه جنس های دیگر، به دلیل کاربرد های زیادی که دارند، به تعداد زیاد و در مقیاس های بالا تولید می شوند و در بازار مورد استفاده قرار می گیرند، در نتیجه جزء محصولاتی است که صنعت و بازار از جنبه های مختلف تمرکز زیادی روی آن ها دارد.

ساک های دسته ای به نوبه خود نیز می توانند در طیف های بسیار متنوعی از طرح و مدل عرضه شوند. برخی قیمت های بالاتری دارند و برخی دیگر نیز ارزان تر هستند. جنس های متنوع پارچه ای که برای تولید آن ها استفاده می شود نیز از جمله مواردی است که تنوع را به این ساک های دستی می بخشد.

دستی پارچه ای - ساک پارچه ای

در این مقاله در خصوص انواع ساک دسته ای پارچه ای اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد و در ادامه نیز در خصوص موارد استفاده آن ها و مزایایی که می توانند در حوزه صنعت و بازاریابی داشته باشند، صحبت خواهیم کرد. در ابتدا بهتر است مختصری در این خصوص صحبت کنیم که برای اولین بار این ساک های دستی به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفتند و وارد بازار شدند.

در ادامه بحث نیز در این خصوص صحبت خواهیم کرد که به چه شکل می توان از ساک های دستی پارچه ای مانند دیگر نمونه های ساک دستی، به عنوان ابزاری کاربردی برای تبلیغات پر بازده استفاده کرد و چه چیزی این محصولات را به عنوان گزینه ای مناسب برای تبلیغات تبدیل می کند.

در همین زمینه مجموعه بگیران که در زمینه تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی فعالیت می کند، انواع متفاوتی از این ساک های دستی پارچه ای را ارائه می دهد و می توان برای سفارش انواع ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی به آن ها مراجعه کرد.

تاریخچه ساک دستی پارچه ای

جالب است بدانید که این ساک دستی ها برای اولین بار در سال ۱۹۴۴ توسط فردی به نام ال بین، از پارچه برزنتی که در تولید بوم های نقاشی استفاده می شد، برای تولید ساک دستی از جنس پارچه استفاده کرد. این محصول در ابتدا برای مصرف و استفاده کارگران و قایقران ها مورد استفاده قرار می گرفت.

در ادامه نیز این ساک دستی ها مورد توجه افرادی قرار گرفت که روزانه روزنامه ها را حمل می کردند و به درب خانه ها می بردند. در نتیجه افراد روزنامه رسان از این ساک های دستی پارچه ای که از برزنت تولید شده بودند، برای حمل و نقل و ارسال روزنامه ها استفاده کردند.

به تدریج این ساک دستی ها مورد توجه عموم افراد قرار گرفت و آن ها دریافتند که این محصول کاربردی می تواند برای خرید آن ها مورد استفاده قرار بگیرد و در زمان خرید به عنوان ساک حمل خرید از آن استفاده کردند. به این ترتیب می توان گفت اولین ساک های دستی پارچه ای، ساک دستی برزنتی بود.

 

ساک دستی - ساک پارچه ای

 

نکته ای که در خصوص این ساک های دستی پارچه ای مطرح بود و مورد توجه مردم، خصوصا خانم ها قرار گرفت، ساختار محکم و مقاوم ساک دستی پارچه ای بود که باعث می شد آن ها گزینه بسیار مناسبی برای حمل وسایل و خرید ها محسوب شوند.

کاربرد و استفاده از ساک های دستی روز به روز بیش تر می شد و در دهه ۱۹۵۰ این ساک ها به عنوان ابزاری کاربردی در همه جا دیده می شدند. بیش ترین کاربران این محصولات، زنان بودند. در آن زمان بیش تر از آن که به سبک و استایل توجه شود، کارایی و کاربردی بودن محصول در نظر گرفته می شد.

به تدریج در دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۹۰ انواع مدل های جدید تر و جذاب تر این ساک های دستی تولید شد و خط تولید گسترده آن ها راه اندازی شد. برخی از این ساک ها ساده و معمولی بوده در حالی که انواع دیگر مدل هایی جذاب تر و زیبا تری داشتند.

به هر حال امروزه این محصولات کاربرد بسیار زیادی دارند و برای آن نیز دلایل زیادی وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. امروزه ساک های دستی از جنس پارچه های مختلفی تولید می شوند و هر کدام می توانند در زمینه های متفاوت نیاز ها و سلیقه های مشتریان را پوشش دهند. مجموعه بگیران نیز در همین زمینه با تنوعی بی شمار در زمینه ی انواع ساک دستی پارچه ای فعالیت دارد.

زمینه های کاربرد انواع ساک های دستی پارچه ای

ساک های دستی در اصطلاح انگلیسی به نام Tote bag هستند. این اصطلاح به معنی حمل و نقل و جابه جایی است. در نتیجه همان طور که از اسم آن ها مشخص است، این ساک ها برای حمل و نقل و جا به جایی محصولات و وسایل متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این کیسه ها در وهله اول برای ساک های خرید است. برای مثال خرید انواع خوار و بار و مواد غذایی یا از طرف دیگر خرید لباس، منسوجات و هر وسیله دیگری که می توان به راحتی با کمک این ساک های دستی آن ها را حمل و جا به جا کرد.

یکی دیگر از کاربرد هایی که برای ساک های دستی پارچه ای مطرح می شود، استفاده گسترده از آن ها به منظور تبلیغات و بازاریابی محصولات و کسب و کار ها است. تبلیغات همیشه نیاز به محصولاتی دارد که کارایی آن ها بین مردم بسیار زیاد باشد.

استفاده از ساک پارچه ای - ساک پارچه ای

مزایای استفاده از انواع ساک های دستی پارچه ای چیست؟

اولین مزیتی که برای کاربرد و استفاده از ساک های دستی پارچه ای وجود دارد این است که این ساک ها، کاملا سازگار با محیط زیست بوده و اصطلاحا زیست تجزیه پذیر می باشند. در نتیجه می توان آن ها را به عنوان محصولاتی در مقابل کیسه های پلاستیکی در نظر گرفت.

از طرف دیگر این کیسه ها کاربرد زیادی دارند و از طرفی استفاده از آن ها به صورت طولانی مدت است و می توان بار ها و بار ها از آن ها استفاده کرد. در نتیجه یک بار آن ها را خریداری می کنید اما چندین و چند بار از آن ها استفاده خواهید کرد.

این کیسه ها می توانند در طرح و رنگ ساده یا طرح هایی جذاب مورد استفاده قرار بگیرند. در نتیجه این تنوع پذیری ساک های دستی پارچه ای باعث می شود که به راحتی بتوان آن ها را با سلیقه ها و استایل های متفاوت زنان و مردان مطابقت داد.

مزایای دیگری که برای انواع ساک دستی پارچه ای مطرح می شود، در کاربرد آن ها برای تبلیغات است. در واقع ساختار و بافت این ساک ها باعث شده است که آن ها گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات گسترده باشند. یکی از این موارد، استفاده و کاربرد طولانی مدت آن ها است. همچنین جنس پارچه ای آن ها باعث می شود که بتوان به راحتی هر نوع تبلیغی را روی آن ها پیاده کرد.

استفاده از ساک های دستی پارچه ای به عنوان ابزاری تبلیغاتی

یکی از کاربردی ترین و مهم ترین کاربرد هایی که برای انواع ساک های دستی پارچه ای مطرح می شود، کاربرد تبلیغاتی و بازار یابی آن ها است. سایت بگیران در زمینه تولید و سفارش انواع ساک پارچه ای تبلیغاتی فعالیت می کند.

استفاده از ساک های دستی پارچه ای مزایای بسیار زیادی دارد. اول از همه این که این ساک ها کارایی بسیار زیادی دارند و افراد مختلف در هر جایگاه و موقعیتی از آن ها به گونه ای استفاده می کنند. در نتیجه استفاده از آن ها به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند بسیار ایده خوبی باشد.

از طرف دیگر، از آن جایی که جنس این ساک ها از پارچه است، به راحتی می توان هر گونه تبلیغاتی را روی آن ها پیاده کرد. چاپ هر گونه لوگو، نام برند و شعار تبلیغاتی به راحتی روی این ساک ها چاپ می شود. طرح های تبلیغاتی هم با چاپ و هم از طریق طرح های دوخت شده و گلدوزی شده قابل حک شدن روی ساک ها هستند.

گزینه دیگری که می توان به عنوان مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مطرح کرد، این است که از آن جایی که آن ها به مدت طولانی و برای بازه های زمانی طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند، در نتیجه می توانند به خوبی و به صورت گسترده نام برند شما را گسترش دهند.

برند شما از این طریق همیشه در ذهن مشتریان و کاربران آن ها باقی می ماند. هم در ذهن مشتریانی که از آن استفاده می کنند و هم در ذهن افرادی که این ساک های دستی را در همه جا و در دست کاربران آن ها می بینند.

با توجه به استفاده و فایده ای که این ساک های دستی برای مشتریان دارد، استفاده از ساک پارچه ای تبلیغاتی می تواند ایده بسیار مناسبی برای جلب نظر آن ها به سمت برند و محصولات شما باشد. علاوه بر این، ساک های پارچه ای تبلیغاتی می توانند بسیار مقرون به صرفه نیز باشند.

داشتن تبلیغات به صرفه و ارزان قیمت تر همیشه دغدغه ای است که اکثر صاحبان مشاغل و کسب و کار ها دارند. در نتیجه می توان گفت که این ساک های دستی پارچه ای، به عنوان هدایای تبلیغاتی و به عنوان گزینه ای برای داشتن کمپین های بازاریابی می تواند ایده بسیار خوبی باشد.

این ساک ها این قابلیت را دارند تا به صورت گسترده و به آسانی بین مشتریان پخش شوند و علاوه بر این به صورت ماندگار و دائمی نیز در دسترس افراد باشند. در نتیجه تاثیر مناسب آن ها با توجه به قیمتی که برای آن ها پرداخت می شود، تبلیغاتی مقرون به صرفه و مناسب و پر بازده را به همراه دارد.

پارچه ای تبلیغاتی - ساک پارچه ای

انواع ساک های دستی پارچه ای تبلیغاتی

همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره شد، ساک های دستی پارچه ای از جنس پارچه های مختلف تهیه و تولید می شوند. این تنوع جنسی پارچه ها در انواع ساک پارچه ای تبلیغاتی نیز لحاظ می شود و این ساک ها نیز با پارچه های متفاوت در دسترس هستند.

تنوع جنس پارچه ای که برای تولید آن ها استفاده می شود، باعث تنوع قیمتی آن ها نیز می شود. اولین نمونه های تولید شده از این ساک ها، ساک دستی برزنتی بوده است که همچنان نیز کاربرد زیادی دارد و به نسبت قیمت مناسبی نیز دارد.

برخی مدل ها از پارچه های کتان یا متقال درست شده اند و در نتیجه به آن ها ساک دستی کتان یا ساک دستی متقال گفته می شود. این مدل ها ظاهر جذاب تری دارند. پارچه های دیگری که برای تولید این ساک های دستی مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه های سوزنی است.

در نتیجه به برخی جنس های این ساک ها، ساک دستی سوزنی نیز می گویند. انواع گران قیمت تر و شیک تر این ساک ها، آن دسته از ساک های دسته ای پارچه ای است که از چرم برای تولید آن ها استفاده شده است. این مدل ها معمولا برای بسته بندی و حمل و نقل هدایای نفیس تبلیغاتی، خصوصا برای شرکت ها و مدیران مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به تنوع زیادی که در انواع ساک دستی پارچه ای وجود دارد، می توان دریافت که چرا آن ها می توانند برای هدف ها و استراتژی های تبلیغاتی و بازاریابی بسیار مناسب و کاربردی باشند. چرا که با سفارش و خرید انواع آن ها می توان سلیقه ها و نیاز های متفاوت مشتریان را پوشش داد.

مجوعه بگیران نیز آماده دریافت سفارش انواع ساک های دستی پارچه ای است که می توان از آن ها با اهداف تبلیغات و بازاریابی بهره برد. انواع ساک دستی سوزنی، ساک دستی برزنتی و ساک دستی کتان، همگی در این گروه تولید کننده ساک های دستی تبلیغاتی قابل سفارش و خرید است.

0/5
مجید قرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 3 =