مهم ترین نکات درباره انواع ساک کاغذی

مهم ترین نکات درباره انواع ساک کاغذی که نمی دانستید!

یکی از انتخاب های امروزه افراد برای کاهش هزینه ها و حمایت از محیط زیست، استفاده از ساک کاغذی یا بگ کاغذی است. روند رو به رشد کسب و کارهایی که ارائه کالا در آن ها مستلزم استفاده از کیسه های پلاستیکی است، سال های سال است طبیعت، محیط زیست و سلامت جوامع انسانی را تهدید می کند؛ ولی امروزه خوشبختانه انواع ساک کاغذی با اقبال عمومی مردم در کشورهای مختلف روبرو شده اند.

 

انواع ساک کاغذی

مزایای انواع ساک کاغذی

ساک کاغذی چند بار مصرف است

مهم ترین ویژگی انواع ساک دستی کاغذی ، قابلیت استفاده چندین باره از آن است. بیشتر مردم ترجیح می دهند ساک های کاغذی زیبا و با کیفیت را به خوبی نگهداری کنند تا به دفعات برای آن ها قابل استفاده باشد. این در حالی است که هزینه تهیه کیسه های نایلونی که تهدیدی بزرگ برای سلامت محیط زیست به شمار می آیند، بسیار بیشتر از این هاست. کسب و کارهای نوینی که به شیوه های تبلیغاتی جدید می اندیشند به این موضوع به چشم یک فرصت نگاه می کنند. انواع مختلف ساک تبلیغاتی می توانند در کنار محصولات تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی و یا خودکار تبلیغاتی مانند بیلبوردی دائمی برای معرفی محصولات شما عمل کنند.

انواع ساک کاغذی دوستدار محیط زیست هستند

همان طور که همه ما می دانیم به کیسه های نایلونی به دلیل نیاز به زمان بسیار زیاد برای بازیافت در طبیعت، خطری جدی برای محیط زیست محصوب می شوند. این در حالی است که انواع ساک کاغذی از مواد اولیه طبیعی ساخته شده و برای بازیافت در طبیعت دردسرساز نمی شوند. ساک های کاغذی از چوب و کاغذ ساخته می شوند و در نتیجه تجزیه پذیری آن ها در طبیعت بسیار سریع است. استفاده از ساک دستی کاغذی برای ارائه محصولاتتان، این نگرش را که شما دوستدار محیط زیست سالم هستید در میان مشتریانتان تقویت می کند و این در بازاریابی یک امتیاز مثبت است.

 

ساک کاغذی دوستدار محیط زیست

ساک های کاغذی ابعاد مفیدی دارند

اکثر ساک های کاغذی به شکل ایستاده تولید می شوند و همین امر سبب می شود بتوان کالاهای بیشتری را در داخل آن ها قرار داد. بسیاری از موسسات در کنار کالای تولیدی که به مشتری ارائه می کنند، بروشور یا کاتالوگ برند خود را نیز در کنار کالاها قرار می دهند. این ویژگی سبب می شود تا علاوه بر کاربرد روزمره و معمول، امکان ارائه این محصول به عنوان بگ تبلیغاتی جهت ارائه بروشور نیز در نمایشگاه ها و سمینارها وجود داشته باشد.

کیفیت ساک کاغذی تبلیغاتی

یکی از مهم ترین عواملی که بر محبوبیت انواع ساک کاغذی تأثیرگذار است، کیفیت بالای کاغذ استفاده شده در این محصول است. زیبایی به همراه استاندارد و کیفیت بالای مواد اولیه و نخستین عواملی است که سبب امتیاز این محصول در نظر مشتریان می گردد. در مجموعه بگیران می توانید با خیالی آسوده از بابت کیفیت مواد اولیه، اقدام به سفارش بگ تبلیغاتی یا ساک کاغذی تبلیغاتی نمایید.

قابلیت استفاده از ساک کاغذی برای حمل مواد غذایی

یکی از عواملی که بر امتیاز انواع ساک دستی کاغذی می افزاید و سبب استقبال از آن در میان مردم می شود، مزیت استفاده از این محصول برای حمل مواد غذایی در برابر کیسه های پلاستیکی است. همان طور که می دانید انواع کیسه نایلونی و پلاستیکی به دلیل وجود مواد شیمیایی جهت ارائه و حمل و نقل مستقیم مواد غذایی مناسب نیستند. این در حالی است که ساک دستی های کاغذی به دلیل تشکیل شدن از مواد اولیه طبیعی برای سلامت افراد زیانی نخواهند داشت. امروزه همواره توصیه می شود جهت حمل انواع شیرینی و نان گرم به جای استفاده از کیسه های نایلونی از انواع بگ پارچه ای یا کاغذی استفاده شود. ساک دستی کاغذی کرافت از جمله محصولاتی است که امروزه با اقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده است. این محصول عموما در فست فودها، رستوران ها و قنادی ها جهت ارائه مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قابلیت استفاده از ساک کاغذی برای حمل مواد غذایی

ابعاد و طراحی ساک دستی کاغذی

یکی از مهم ترین مزایای ساک دستی کاغذی وجود حق انتخاب طراحی و رنگ آمیزی و ابعاد محصول برای مشتریان است. شما می توانید به تناسب میزان باری که قرار است ساک دستی متحمل شود، و نیز نوع کاربرد آن ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهید. ضمن آن که برای انتخاب رنگ محصول، گزینه های بی شماری خواهید داشت. امکان چاپ لوگوی اختصاصی برند یا موسسه نیز موضوع مهم دیگری است که مشتریان غالباً بر آن تأکید می کنند. خوشبختانه امکان حک یا چاپ لوگوی مورد نظر شما بر روی انواع بگ کاغذی وجود دارد. در مجموعه بگیران شما می توانید با کیفیت ترین ساک کاغذی تبلیغاتی را با توجه به بودجه مورد نظر خود سفارش دهید.

ساک دستی کاغذی ویترین خلاقیت برند شما

یکی از انواع ترند تبلیغاتی چند سال اخیر، استفاده از بگ های کاغذی با طرح ها و نوشته های منحصر به فرد است. قابلیت بالای ساک های تبلیغاتی برای چاپ و رنگ آمیزی، این فرصت را در اختیار مشاغل قرار می دهد که طرح ها و تصاویر مورد نظر خود را در ابعاد و رنگ بندی های مختلف بر روی محصولات حک یا چاپ کنند. به عنوان نمونه می توان به انواع ساک دستی فست فود کرافت اشاره کرد که همواره مطابق با سلیقه مشتریان طراحی می گردد.
از طرف دیگر ایده های تبلیغاتی جذابی نیز از طریق همین بگ های تبلیغاتی توسط استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا ارائه شده است. مانند ارائه بذر گیاه، دانه برای پرندگان، شیرینی و شکلات و یا کتاب هایی در اندازه کوچک که کسب و کارها برای تشویق مشتریان به حمایت از طبیعت، کمک به افزایش سرانه مطالعه یا تبلیغات محیطی به آن ها ارائه می کنند. شما نیز اگر در صدد راه اندازی یک کسب و کار نوین هستید و یا تصمیم دارید ایده های تبلیغاتی بکری را عملی کنید، کیف های کاغذی یا ساک های دستی کاغذی فرصت جدیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

ساک کاغذی تبلیغاتی ویترین خلاقیت برند شما

 

برای دریافت لیست قیمت ساک دستی کاغذی به این بخش در سایت  مراجعه نموده و یا با همکاران ما در مجموعه بگیران تماس بگیرید.

ساک خرید

همه چیز درباره روش های چاپ ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی یا بگ تبلیغاتی در انواع مختلفی تهیه و تولید می شود. بسته به کاربرد ساک دستی و نوع استفاده مشتریان از آن، جنس و روش چاپ ساک دستی متفاوت خواهد بود. شما می توانید جهت معرفی برند خود از انواع ساک دستی تبلیغاتی استفاده کرده و نام و شعار برند خود را بر روی این محصول درج نمایید.

مطالعه بیشتر

بسته بندی کوچک

بسته بندی مناسب با فضاهای کوچک

بسته بندی مناسب با فضاهای کوچک

کسب و کارهای کوچک معمولا، معمولا فضاهای کمتری را نیز در اختیار دارند. این فضاها می تواند، بخشی از خانه افراد، دفتری کوچک و یا مغازه ای کوچک باشد. زمانی که به مسئله بسته بندی میرسیم این کمبود فضا می تواند مشکلات واضحی را ایجاد کند. بیشتر آیتم های بسته بندی معمولا فضای زیادی را اشغال می کنند. در این پست به انواع بسته بندی های مناسب با فضاهای کوچک خواهیم پرداخت. پس اگر شما نیز دچار مشکل و کمبود فضا در محیط کاری خود هستید، این پست می تواند برای شما مفید باشد.

مطالعه بیشتر

olive poem 848x480 - ساک ها و بسته بندی های مشکی

ساک ها و بسته بندی های مشکی

ساک ها و بسته بندی های مشکی

رنگ های خاص و ظریف در بسته بندی و ساک های تبلیغاتی می توانند بسیار موثر باشند. رنگ مشکی، یکی از رنگ هایی است که می تواند ظاهری متفاوت و شیک را برای بسته بندی های شما ایجاد کند. از همین رو ساک ها و بسته بندی های مشکی طرفداران زیادی دارند. آمار نشان می دهد استفاده از رنگ های رندوم در بسته بندی موجب شکست بسیاری از محصولات در میزان فروش شده است. اگر به دنبال بسته بندی منصر به فرد هستید می توانید انواع:

مطالعه بیشتر

6 - بسته بندی های خاص و متفاوت

بسته بندی های خاص و متفاوت

بسته بندی های خاص و متفاوت

بسته بندی های خاص و متفاوت می تواند عامل مهمی در افزایش تاثیر بر روی خریداران باشد. اغلب بسته بندی هایی که امروزه به عنوان :

ساک های خرید، ساک های دستی تبلیغاتی، ساک فست فودی و… استفاده می شوند، بدون هیچ گونه خلاقیتی طراحی شده اند. اما خلاقیت و توجه به محصول و نیازهای مشتریان در طراحی بسته بندی ها می تواند بر روی میزان فروش شما تاثیر بسزایی داشته باشد. در این مقاله ما سعی به بررسی نه نمونه از طراحی بسته بندی های خاص و خلاقانه خواهیم داشت. اگر شما هم به دنبال سفارش بسته بندی های متفاوتی برای کالاهای خود هستید، تا انتهای این مقاله بگیران را همراهی کنید.

مطالعه بیشتر

ساک خرید

چرا خرید ساک تبلیغاتی را توصیه می کنیم؟

چرا خرید ساک تبلیغاتی را توصیه می کنیم؟

امروز و در این مقاله قصد داریم تا مروری بر انواع هدایای تبلیغاتی مناسب برای شرکت ها و موسسات مختلف داشته باشیم. اگر شما نیز جزو مدیران و کارآفرینان هستید، قطعا با این شیوه بازاریابی و تبلیغات آشنا هستید. مجموعه بگیران، به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت آفرنگ پدیده که از سال 1391 طراحی و تولید انواع ساک تبلیغاتی از جمله ساک دستی کاغذی، ساک دستی سوزنی، ساک دستی پارچه ای، ساک دستی برزنتی و ساک دستی کتان را با کیفیت بالا انجام می دهد، در این مقاله شما را با انواع هدیه های تبلیغاتی آشنا خواهد کرد.

مطالعه بیشتر

بسته بندی های محبوب

بسته بندی های محبوب فصل پاییز و زمستان سال 2019-2020

بسته بندی های محبوب فصل پاییز و زمستان سال 2019-2020

هرچند که تابستان تازه شروع شده است اما ما همیشه درباره اتفاقات و ترندهای فصل های اینده هیجان زده هستیم. در فصل های متفاوت شاهد انواع بسته بندی با ظاهری متفاوت نسبت به فصل تابستان هستیم. بررسی این روند جدید در بسته بندی ها به شما کمک می کند تا برای ایده های جدید به منظور افزایش مشتریان و شناخته تر شدن نام تجاری تان آماده شوید. در این مقاله به بررسی بسته بندی های محبوب فصل پاییز و زمستان سال 2019-2020 خواهیم پرداخت.

مطالعه بیشتر

کیسه کاغذی یا پلاستیکی

ساک های کاغذی یا کیسه های پلاستیکی؟

ساک های کاغذی یا کیسه های پلاستیکی؟

برخی از سوپرمارکت ها در امریکا قیمت کیسه های پلاستیکی قابل استفاده مجدد را نزدیک به 0.5 افزایش داده اند. در صحبت با این سوپرمارکت ها متوجه شده اند که کاهش پلاستیک که یکی از خطرناکت ترین نگرانی ها در سال های اخیر برای طبیعت شده است را برای خود و مشتریانشان در اولویت اول قرار داده اند. این سوپر مارکت ها به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی از ساک های پارچه ای و یا کاغذی استفاده می کنند. اما کدام یک مناسب تر هستند؟ کیسه های پلاستیکی یا ساک کاغذی؟

مطالعه بیشتر

ساک دستی

محبوبیت ساک دستی با چاپ لوگو

محبوبیت ساک دستی با چاپ لوگو

استفاده از ساک دستی با لوگوهای چاپی یکی از بهترین روش های تبلیغ برای برندهای مختلف است. در گزارش تحقیقاتی از بازار که توسط sourcing city منتشر شده است، در سال 2018، ساک دستی تبلیغاتی در رده بندی محصولات مورد توجه مردم برای تبلیغات، رتبه ای زیر 20 را کسب کرده بوده اند. شاید پاسخ به این سوال که چه چیزی باعث محبوبیت ساک دستی با لوگوهای چاپی شده است؟ برای شما نیز جذاب باشد. در این صورت تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر

5 ایده خلاقانه برای بسته بندی هدایا 3 - 5 ایده خلاقانه برای بسته بندی هدایا با استفاده از ساک دستی

5 ایده خلاقانه برای بسته بندی هدایا با استفاده از ساک دستی

5 ایده خلاقانه برای بسته بندی هدایا برای اعیاد و مناسب های خاص

شرکت ها در فصول تعطیلات و همچنین اعیاد ممکن است شروع به برنامه ریزی کنند.  بسیاری از این شرکت ها قصد دارند برای مشتریان و مخاطبان خود در این عیدها و مناسب ها، هدیه تبلیغاتی خاص و منحصر به فردی تهیه کنند. علاوه بر خود هدیه، بسته بندی یا ساک دستی که هدیه در آن ارائه می شود نیز حائز اهمیت است. در این مقاله چند ایده خلاقانه برای بسته بندی هدایا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مطالعه بیشتر