ساک پارچه ای پرکاربردترین مدل ساک دستی

ساک پارچه ای پرکاربردترین مدل ساک دستی

ساک پارچه ای پراستفاده ترین مدل ساک دستی

ساک دستی پارچه ای سوزنی یکی از مناسب ترین جایگزین های ساک دستی پلاستیکی است که با محیط زیست سازگار است و قابل بازیافت، لذا می توان با توسعه و گسترش روز افزونش نقش مهمی در کمک به محیط زیست ایفا کرد. یکی از شکل های بروز شده و نوین کسب و کارهای امروزی که در گذشته شاید فقط اکتفا به قرار دادن محصول در یک کیسه پلاستیکی می شد امروز تغییر کرده و این کیسه های پلاستیکی تغییر شکل داده و تبدیل به ساک دستی شده است، البته آگاهی بشر ازمضرات استفاده از پلاستیک و طبعا برهم خوردن چرخه طبیعت و آلودگی محیط زیست هم مزیدی بر علت شد تا در جنس این ساک های دستی هم بازنگری شود و حتی المقدور از جنس پلاستیک استفاده نگردد، این بود که بشر به دنبال استفاده از منابع دیگر افتاد و استفاده از الیاف طبیعی پارچه را در دستور کار خود قرار داد و امروز جایگزین مناسبی برای پلاستیک، حداقل در تولید ساک های دستی است.

ساک دستی پارچه ای سوزنی یکی از مناسب ترین جایگزین های ساک دستی پلاستیکی است که با محیط زیست سازگار است و قابل بازیافت

ساک دستی پارچه ای سوزنی به جهت قیمت مناسب و شکل و شمایل شیک و ظریفش و در عین حال جنس مقاوم و با دوامی که دارد همواره  مورد توجه اغلب صاحبان کسب و کارها واقع می شود و بیشتر برای تبلیغات نمایشگاهی یا تبلیغ برند یا هدیه تبلیغاتی و… مورد استفاده قرار می گیرد لذا مجموعه بگیران با توجه به تقاضای زیاد و به شدت اقتصادی بودن این محصول و با نگاهی به جایگاه تخصصی و ویژه اش در عرصه تولید این نوع ساک دستی، تصمیم به ایجاد سورپرایزهای قیمتی کرده است که با تنوع گسترده طرح و رنگ و درکمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت عرضه می شود.

tote shopping bag bagiran 01 popular 5 - ساک پارچه ای پرکاربردترین مدل ساک دستی

جنس و کیفیت ساک دستی پارچه ای سوزنی

غالبا به واسطه آگاهی از جنس ساک دستی می توان از استحکام و دوام آن یا به قولی از کیفیت خوب و بدش هم مطلع شد، جنس ساک دستی سوزنی از پارچه ای غیر بافتی (non woven) است که به دو صورت پرسی( یعنی قطعات ساک بر روی هم پرس می شود) یا دوختی (یعنی قطعات ساک به هم دوخته می شود ) درگرماژ های بین ۶۰ تا ۹۰ گرمی تولید می شود که هرچه گرماژ بیشتری داشته باشد از استحکام و دوام بیشتری هم برخوردار است همچنین جنس ساک دستی پارچه ای با قیمت آن رابطه مستقیمی دارد و هرچه گرماژ آن پایین تر باشد ارزانتر است از اینرو این نوع ساک دستی مناسب صاحبان کسب و کارهایی است که می خواهند با هزینه ای کم از ویژگیهای بسیار تبلیغاتی این نوع رسانه تبلیغاتی محیطی متحرک یعنی ساک دستی پارچه ای بهره مند شوند. خصوصیت دیگری که ساک دستی پارچه ای دارد انعطاف بالا و قابلیت شستشوی آن است که چون به این زودی ها شکل و قوام خود را از دست نمی دهد آنرا به محصولی ایده آل تبدیل کرده است.

صاحبان کسب و کارهایی است که می خواهند با هزینه ای کم از ویژگیهای بسیار تبلیغاتی این نوع رسانه تبلیغاتی محیطی متحرک یعنی ساک دستی پارچه ای بهره مند شوند.

طرح و رنگ بندی ساک دستی پارچه ای سوزنی

از آنجاییکه بخشی از کاربرد تبلیغاتی ساک دستی پارچه ای علاوه بر حمل کالا،  بعد تبلیغاتی آن از جمله استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی است لذا برخورداری از طرح و رنگ بندی های جذاب و متنوع می تواند تاثیرگذاری این رسانه تبلیغی محیطی متحرک را دوچندان کند. قابلیت چاپ در هر دو طرف این مدل ساک که معمولا به روش چاپ سیلک انجام می شود، امکان چاپ هر نوع طرح و رنگ بر روی آن را می دهد که البته در سایت مجموعه بگیران این خدمات بسیار گسترده تر و سفارشی شده تر صورت می پذیرد.    لذا ساک دستی پارچه ای سوزنی به جهت همین تنوع طرح و رنگی که دارد در کنار امکان چاپ هر نوع طرح و نقش بر رویش و با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، یک پیشنهاد جذاب برای تبلیغات صاحبان کسب و کارها است.

 لذا ساک دستی پارچه ای سوزنی به جهت همین تنوع طرح و رنگی که دارد در کنار امکان چاپ هر نوع طرح و نقش بر رویش و با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، یک پیشنهاد جذاب برای تبلیغات صاحبان کسب و کارها است.

tote shopping bag bagiran 01 popular 2 - ساک پارچه ای پرکاربردترین مدل ساک دستی

لذا ساک دستی پارچه ای سوزنی به جهت همین تنوع طرح و رنگی که دارد در کنار امکان چاپ هر نوع طرح و نقش بر رویش و با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارد، یک پیشنهاد جذاب برای تبلیغات صاحبان کسب و کارها است.

مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای سوزنی

  • ۱-عمر و دوام بالا حتی مقاومت در برابر کشیدگی و وزن زیاد
  • ۲-سازگار با محیط زیست و دوست دار طبیعت
  • ۳-قابلیت چاپ هر نوع طرح و نقش تبلیغاتی و رنگ های با کیفیت متنوع
  • ۴-قابلیت رسانه تبلیغی محیطی متحرک که در پروسه هر بار حمل کالا از مبدأ به مقصد با این ساک ها، تبلیغات روی ساک دستی همچون تابلو یا بیلبورد در انظار عمومی دیده می شود.
  • ۵-قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • ۶-قابلیت شستشو بدون دفرمه شدن و ایجاد تغییر در طرح و رنگ
  • ۷-حمل و نقل راحت کالا به جهت استحکام بالا و انعطاف خوبی که ساک دستی سوزنی دارد
  • ۸-سایزبندی های متنوع
  • ۹-استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی
  • ۱۰-استفاده برای حمل اقلام خوراکی به جهت طبیعی بودن الیاف پارچه آن که مضر نیست

ساک دستی پارچه ای سوزنی مناسب چه کسب و کارهایی است؟

یکی از انواع مدل های ساک دستی که به واقع نمی توان آن را فقط مختصص و مناسب به کسب و کار خاصی کرد همین ساک دستی پارچه ای سوزنی است که با توجه به قیمت کم )حتی در مقابل ساک دستی کاغذی( و طرح و رنگ های متنوعی که دارد، برای هر کسب و کاری کاربرد دارد و حتی میتواند برای رستورانها یا یک فست فودی و… به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریانش استفاده شود. بهرحال بازار هدف بهره مندی از این نوع ساک دستی ها عمومیت بیشتری دارد اما برای کسب و کارهایی که به دنبال برند سازی و توسعه نام کسب و کار خود یا کالاهایشان یا تبلیغات در نمایشگاه ها  از طریق تبلیغات هستند، ساک دستی پارچه ای سوزنی به عنوان گزینه ای مناسب با برد تبلیغاتی بالا پیشنهاد می شود.

tote shopping bag bagiran 01 populat - ساک پارچه ای پرکاربردترین مدل ساک دستی

0/5
arash1212
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − شش =